Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hülyén érzem magam szoknyában,...

Hülyén érzem magam szoknyában, vannak ezzel más nők is így?

Figyelt kérdés

Egyrészt picit úgy érzem magam, mintha egy szoknyás fiú lennék, másrészt úgy, mintha "lehúzna", fáradttá tenné a megjelenésemet. Csak térd fölötti szoknyáim vannak. A hosszabb szoknyák extrém módon fokozzák ezt a hatást és teljesen idegennek érzem őket magamtól, szóval olyanokat nem is veszek.


Az alkatomról annyit, hogy átlag magas és átlag súlyú, inkább vékony alkatú vagyok, nagyon kis mellekkel és nagyobb, de arányos fenékkel.


dec. 26. 15:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
29%
Csak azért érzed magad hülyén, mert kevesen hordják. Ha azt látnád, mikor végigmész az utcán, hogy a nők többsége szintén szoknyában van, semmi bajod nem lenne vele.
dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Énis így vagyok vele. Szoknyát, magassarkút utálom.
dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

Én alkalmakra is mindig ilyen nadrágot viselek szoknya helyett

[link]

és folyton megkapom, hogy milyen már, hogy még alkalomra se tudok nőnek öltözni... De nem érdekel, én így érzem jól magam és kész. :)

dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
43%
Sosem hordok szoknyát, nevetséges viseletnek tartom.
dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
10%
én szoknyát hordok hidegbe melegbe egyaránt. hidegbe vastag harisnyával melegbe vékonnyal. büszkén hordom nekem nem kényelmetlen. és nem érzem magam furán egy pillanatig se. nőként miért kéne hülyén éreznem magam szoknyába? nem értem... ez természetes ruhadarab nekünk.
dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%

13# ilyesmim nekem is van :D


Van egy fekete ruhám, ha tényleg nagyon bekattanok és szoknyát akarok húzni, azt veszem fel. Egyszer egy kollégám rám kiáltott, hogy "Vannak lábai!!" 😂


Utolsó: hordjad nyugodtan, ha neked jó, de igenis sokunknak nem kényelmes és végképp nem természetes.

dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
19%

Régen, gyerekkoromban kis túlzással az összes nö szoknyában járt télen is. 44 vagyok, és nem faluban, hanem Miskolcon. Igaz, nem a fiatalabbak, hanem anyám korabeliektöl felfelé.

Mikor én 10 voltam, anyám 31. Az ö korosztálya volt kb. a vízválasztó. Azok a nök kb. fele-fele arányban hordtak nadrágot vagy szoknyât. A töle idösebbek inkább szoknyát hordtak, a töle fiatalabbak már inkább nadrágot.

Ez megszokás kérdése meg a környezetünktöl is függ is mit látunk. Ha szoknyás nöket látsz, az a természetes.

dec. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
60%
*ha szoknyás nöket látsz, az válik természetessé. Ha nadrágosokat, akkor az.
dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
Az általános iskola tanárnöim közül is a többség szoknyát hordott szinte állandóan. Az angoltanárnö volt fiatalabb, 27-30 között, mikor engem tanított általánosban, ö már nadrágos volt. Az összes többi szoknyás. Volt egy másik "fiatalabb" tanárnö, aki egy évig, 4.-ben az osztályfönököm is volt. Ö akkor 31-32 volt. Tehát anyám korabeli. Ö csak szoknyás volt.
dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy anyám is ahogy idösödött, úgy lett egyre inkább nadrágos. 35-töl már inkább nadrágot hordott.
dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!