Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúk meg tudták tanulni...

A fiúk meg tudták tanulni hogy illik öltözködni az utcán, a lányok miért nem?

Figyelt kérdés

A fiúk megtanulták hogyan kell normálisan fel öltözni, tudják az öltözködési illemet.

A lányok pedig kirakják a mellüket. a hasukat is teljesen. olyan rövidnadrágot vesznek fel hogy full rövid nagyon, mintha egy bugyi lenne. Kivágott pólókat hordanak. Olyan szoknyát vesznek fel, ha lehajolnak kilátszik ami nem kell. Ami most divat, hogy a tanga fent van hasunkíg hogy látszódjon és + haspóló.


Ezer fiúból az utcán egy sem mutogatja a testét, ezer lányból több mint a fele ezt teszi.

A fiúk megelégszenek azzal ha csak otthon a párjuk látják a testüket, a lányok miért nem?🙂


jan. 9. 18:55
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
80%

És ezt miből gondolod hogy a fiúk nem mutogatják a testüket.

Csak két példa

1. Üdülőfaluban nyáron ezer meg ezer fiút látni aki strandgatyába mászkál félmeztelen a kockás izmos felsőtestét mutogatva

2.Ennél több fiút látni országszerte ujjatlanban aki az izmos karját mutogatja

szóval.....

jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
80%

Micsoda szörnyűség, hogy az emberek forróság idején szeretnek minél kevesebb ruhában lenni. Főleg, ha még testileg is jó karban vannak. Ahogy #12-es írja, férfiként is amennyire csak belefér, mindenki igyekszik nekivetkőzni nyáron.

Mellesleg milyen lelkivilág kell ahhoz, hogy valaki január közepén a mínuszokban ezen hőbörögjön?

jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha neked nem tetszik akkor nem kell ránézni:D miért zavar? Akadályoz valamiben? Unatkozol, és esetleg ettől érzed magad boldogabbnak hogy mások öltözködését fikázod a mínuszos időkben, amihez nem mellesleg semmi közöd nincsen?
jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
7%

Az még hagyján, hogy az utcán hogy öltöznek, de kiöltözni is képtelenek.


Tornacipő a kosztümhöz, ők aztán blúzt, szoknyát nem vesznek fel stb.


Férfiaknál az ilyen ritkább, hogy nem tudnak normálisan még kiöltözni se, pedig nekik még nincs is annyi lehetőségük.

jan. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező!

Nagyon rossz csúnyának lenni?

jan. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
50%

Tiniként én is elkövettem ezt a hibát, de felnőve már pont a #Kíváncsi kalandozó-hoz hasonló perverzek miatt nagyon figyelek arra, hogyan jelenek meg. Alapszabály, hogy nincs kinn semmim, a max az nyáron egy top, de már úgy is kihívónak érzem magam.


Az a nagy helyzet, ha már általánosítunk, hogy a pasiknak van egy nem elhanyagolható rétege, akik minden gátlás nélkül tárgyiasítják a kihívóan megjelenő nőket. Nem átállanak gusztustalanul direktben bámulni, megjegyzéseket tenni vagy akár nyúlkálni.


Kell a francnak ez, hálisten én voltam olyan szerencsés, hogy rájöttem, nem kell ezt tennem magammal, de őszintén sajnálom azokat a lányokat, akik azt hiszik, így lehet csak önbizalmuk.

jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy a kérdező nagyon rá van kattanva a női hasra,mert minden hónapban van egy idióta kérdése,amiben a lányok öltözködését sérelmezi.A kilátszó tanga meg az én lánykoromban volt divat,mégsem érdekelte a kutyát se.Pedig akkor még kicsivel más világ volt.
jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
16%

Mert minden esetben a hím a szebbik nem, ránk feltűnési viszketegség nélkül is felfigyelnek.

A nők szürke egerek, akik csak ilyen mondhatni közönséges alja stílussal tudják magukat eladni.

Nem véletlenül kezdődik a személyiszámuk is 2-vel…

jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
89%
#19-es: a 2000 után született nők szeméyi száma 4-essel kezdődik.
jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
91%
19,szerintem meg a nők a szépek,csinosak,főleg a fiatal lányoknak van gyönyörű teste,bájos arca.Nekem a nők jönnek be férfiként,lehet,hogy neked meg a férfiak.
jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!