Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúk meg tudták tanulni...

A fiúk meg tudták tanulni hogy illik öltözködni az utcán, a lányok miért nem?

Figyelt kérdés

A fiúk megtanulták hogyan kell normálisan fel öltözni, tudják az öltözködési illemet.

A lányok pedig kirakják a mellüket. a hasukat is teljesen. olyan rövidnadrágot vesznek fel hogy full rövid nagyon, mintha egy bugyi lenne. Kivágott pólókat hordanak. Olyan szoknyát vesznek fel, ha lehajolnak kilátszik ami nem kell. Ami most divat, hogy a tanga fent van hasunkíg hogy látszódjon és + haspóló.


Ezer fiúból az utcán egy sem mutogatja a testét, ezer lányból több mint a fele ezt teszi.

A fiúk megelégszenek azzal ha csak otthon a párjuk látják a testüket, a lányok miért nem?🙂


jan. 9. 18:55
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
56%

Ez azért erős sarkítás, de az tény, hogy a lényok körében sokkal nagyobb a "helytelenül" öltözködők aránya.

Ennek szociokulturális és pszichológiai okai vannak.

jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
39%
Mert ők a szebbik nem… én örülök neki, ha lengén öltöznek a lányok és nem rejtik el szépségüket.
jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
29%
Mert buták. Aztán megy a nagy csodálkozás, ha megerőszakolják őket. Nyilván akinek nem ingen, nem veszi magára!
jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
65%

Én nyáron topot és bicónacit szoktam felvenni, pusztán azért mert nekem így kényelmes, nem pedig azért hogy mutogassam magam, nem érdekel mások véleménye erről


37N

jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
70%
Miért,szemeteszsákba kellene öltözniük szerinted?
jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
73%
En 40 vagyok,és elég jó testem van.Jobb,mint sok fiatalnak.Senki kedvéert nem fogok szenes zsákba öltözni.
jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom, felénk a faszik járkálnak nyáron félmeztelenül nem a nők.
jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
56%
7,szerintem a 6 a házból sem engedne ki téged és csak a szemed látszódhatna. :D
jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
61%

Nincs elbaxott testem mert sportolok, de ismétlem, nem azért hordok topot és bicónacit, hogy bárkinek is tetsszen, hanem mert ebben szeretek lenni. És bizony ebben fogok lenni idén nyáron is. Amúgy nem te döntöd el mi az ízléstelen kicsi hatoska, maximum neked nem tetszik, az meg csak a te véleményed egyedül


37N voltam

jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
78%
Ha nekik ez tetszik...neked meg nem kell nézni. Én sose néztem hogy melyik lánynak milyen testrésze látszódik ki. Felőlem akár meztelenül is járkálhat akkor is telibesz**om.
jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!