Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúk meg tudták tanulni...

A fiúk meg tudták tanulni hogy illik öltözködni az utcán, a lányok miért nem?

Figyelt kérdés

A fiúk megtanulták hogyan kell normálisan fel öltözni, tudják az öltözködési illemet.

A lányok pedig kirakják a mellüket. a hasukat is teljesen. olyan rövidnadrágot vesznek fel hogy full rövid nagyon, mintha egy bugyi lenne. Kivágott pólókat hordanak. Olyan szoknyát vesznek fel, ha lehajolnak kilátszik ami nem kell. Ami most divat, hogy a tanga fent van hasunkíg hogy látszódjon és + haspóló.


Ezer fiúból az utcán egy sem mutogatja a testét, ezer lányból több mint a fele ezt teszi.

A fiúk megelégszenek azzal ha csak otthon a párjuk látják a testüket, a lányok miért nem?🙂


jan. 9. 18:55
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
A dektázsra értem a mellmutogatást, és minden korú lányra/nőre értem.
jan. 14. 15:02
 42/49 A kérdező kommentje:
Valaki folyamatosan jelenti amiket írok, így persze hogy nincseneke érveim meert eltüntetik
jan. 14. 15:28
 43/49 anonim ***** válasza:
53%
36-os, a kérdező szerint így kellene kinézni Magyarországon az utcán a nőknek: [link]
jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
91%

Ja és írtam már korábban kérdező, hogy nyáron topban és bicis gatyeszban vagyok kint az utcán, mert ebben érzem kényelmesen magam. Akkor szerinted én ribisen öltözöm ilyenkor? Megnyugtatlak, most télen a hidegben beöltözve, kabátban járok.

37N

jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
43,jaa,XD
jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
44,de a kérdező szerint alatta ribis vagy,mert mutogatod a nunidat. XD
jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
46-os, micsoda borzasztó sokk lehet ez szegény kérdezőnek, pláne hogy nem csak én egyedül teszek így... :))
jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

47,nem tartod tiszteletben a hagyományokat és a dress code-ot!Minimum otthonkában kellene lenned,az a menő szett. XD

Gondolj bele,insta szívrohamot kapna,ha valami catwomen szerkóban eléállnál.

jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 EG0 ***** válasza:
79%
Kérdezőnek nincs más dolga, mint felvenni az iszlám vallást és elköltözni közéjük valamelyik arab országba. Ott majd jól érzi magát; a felvilágosodás és a szexuális forradalom előtti világban.
jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!