Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb miben illik menni egy...

Kérdezőcske2 kérdése:

Kb miben illik menni egy ilyen "puccosabb" helyre?

Figyelt kérdés

1-1 és fél hónap múlva készülök menni egy kastélyszállóba, 4 csillagos,tele fényűzéssel s minden, de épp arra gondoltam,hogy azért nem jelenhetek meg ott akárhogy. Kérdésem ki milyen ruhát/ milyen márkájút venne egy ilyen helyre?

Flexelni se akarok ,szögezzük le,csak adni a kinézetemre


Jaj és 18 éves srác vagyok . Koszi



jan. 24. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy megkérdezed (komolyan), mert ilyen helyeken még akár dress code is lehet pl. a vacsorához. Ennek nézz utána a hotel honlapján. Alapvetően nem a márka számít amúgy. Normális cipőben menj, a nadrág ne szakadt farmer legyen, a felső pedig ne kerek nyakú, színes-mintás pamutpóló. A vacsorához mindenképp vigyél inget (egyszínűt). Természetesen minden legyen tiszta, a cipőd is, a zokni sötét.
jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem rendezvényre mész: Fekete bőr cipő + sötétkék, nem szakadt farmer + ing + zakó + szövetkabát.


Ha rendezvény lesz, és kiemelt, pl. esküvő, akkor fekete öltöny, fehér inggel és fekete nyakkendővel. Szövetkabáttal.


[link]

jan. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Pffff esélyes hogy a fentiek alapján totál túlöltözött leszel. A hotelben általában bármit lehet viselni, az étteremnek lehet dresscode-ja, de ez a legtöbb esetben kb a papucsot és a fürdőköpenyt zárja ki.... nem kell mindent túlgondolni.
jan. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Farmert ne. Legyetek már szexik néha.
jan. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4.

Farmer és farmer között ég és föld különbségek vannak.

Ráadásul 17 évesen, ha nem tud viselni egy öltönyt, olyan lesz benne, mint valami ballagáson. Hacsak nem magas, vékony, és az öltöny nem egy Titem, HB, vagy hasonló minőség.

És ha nem kiemelt rendezvényre/ünnepre megy, akkor túlöltözött lesz, és kilóg a sorból.

Én 1X voltam olyan, hazai konferencián, ahol ezzel túlöltözött voltam: farmer + ing + zakó.

jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi mindenkinek. Na én magas is vagyok úgy ahogy,174 cm és 55 kiló xd sovány vagyok na. Csak képekről láttam a hotelt , de mind aki ott vannak pl étteremben, legalább ing mindenkin van,úgyhogy túlöltözni kétlem hogy tudnék
jan. 25. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Slim fit fehér vagy vilàgoskék inget vigyél magaddal, nadràgból meg ha van chino vagy farmerszerű egyszínű az már jó lesz.
jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
jan. 25. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!