Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig szoktál ugyanabba a...

Meddig szoktál ugyanabba a pólóba, pulcsiba , nadrágba, melegítőbe lenni míg nem veszel tisztát?

Figyelt kérdés
Én pólót, alsót naponta, farmert 3-5 naponta, pulcsit 2-3 naponta cserélek. Azon filóztam, hogy ez mennyire igénytelenség vagy ez normál?
jan. 28. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire lesz piszkos, vagy néha hogy hány órát hordtam.

Alsót és pólót naponta cserélek, pulcsit és nadrágot is 2-3 naponta, de nem hordom őket két egymást követő napon.

jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap.
jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Póló: nyáron naponta, télen néha 2 naponta; pulcsi: naponta; nadrág: hetente; melegítőt nem hordok.
jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó ahogy csinálod, pulóveren kívül velem ugyanez a helyzet (ha nem lesz kifejezetten piszkos, általában 3 napig hordom)
jan. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából sosem koszolom össze a ruhámat, irodai munkát végzek és egész nap gép előtt ülök.
jan. 28. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

1-es vagyok. Én is így vagyok vele, de sajnos én elég bénácska vagyok és sokszor eszem le magam, erre értettem a “piszkos” szót :D

jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában leggingseket vagy farmert hordok, ezeket kétnaponta cserélem. A felsőrészeket naponta.
jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
48%
Pulóvert és nadrágot csak azt cserélem 1 használat után, amiben egész nap voltam és utaztam is benne. Ez elég ritka, mert otthonról dolgozok, így kb. 4 napig van rajtam egy pulcsi és egy nadrág, csak bent, ha koszos dolgot nem csinálok benne (pl főzéses nap után cserés, mert beveszi a kajaszagot). Kimenős ruhát általában 1 hétig hordok egy pulcsit és egy farmert, ha nincs akut szennyeződés rajta, ezek napi max 2 órát vannak rajtam. A pulcsi alatt lévő pólót naponta cserélem meg a fehérneműt/zoknit is. Nyáron az itthoni cucc is mosós naponta, mert beleizzadok a gép előtt ülve is.
jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!