Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nézik le, vetik meg a...

Miért nézik le, vetik meg a melegítőben utazókat?

Figyelt kérdés
Előbb láttam egy kérdést ezen az oldalt, ahol arról volt szó, hogy mennyire ciki melegítőbe utazni repülőn és rengetegen elég durván fogalmaztak a melegítő igénytelenségéről, nem csak repülőn utazás során, hanem más szitukban is, hogy mennyire "proli". Szerintem egyáltalán nem az, mert sportos, kényelmes és hétköznapi, nyilván nem egy business első osztályon utaznék ebben, de nem értem miért nézik le ennyire azt, aki ilyet hord. (Néha, én is hordok). Volt amúgy ott rengeteg magyar prolizás is általánosítás stb. gondolom sokan személyes frusztrációjukat vezetik le ezen az oldalt.

2023. jan. 19. 21:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Azért, mert a melegítő nem utcai ruházat. Sportoláshoz vagy otthonra való. Akkor is, ha lepontoztok. :)
2023. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Én nem ítélek el senkit, de egyszerűen kellemetlenül érzem magam melegítőben az utcán. Kb mintha pizsamában mennék ki. Ha csak sétálni megyek ki, akkor is felveszek egy farmert.
2023. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Lehet a melegítőt úgy is hordani, hogy stílusos legyen

De a legtöbbek tényleg elég proli módon tudják viselni, gondolom ezért gondolja ezt a többség

2023. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
Volt már ez a kérdés. Azért, mert csak prolik mennek emberek közé sportruhában.
2023. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
Igénytelenségre vall, kivéve ha tényleg nem sportolóshoz használja az illető.
2023. jan. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
78%
Ide-oda elszaladni benne abban nincs semmi. Jó minőségű csinos melegítőket is lehet kapni. Aki szerint ez proliság az meg nyalki a seggét az illetőnek. Rajtam volt már olyan melegítő ami drágább volt mint máson a rongyok.
2023. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Szerinted innen hányan utaznak business classon?! :D Amúgy oda én sem venném fel, de máshol vajon ki nézi...Igaz, én nem repülök. Ezt a sportoló dolgot meg azért nem értem, mert akkor ennyi erővel Air Jordant csakis kosarazók, Vanst csak BMX-esek/deszkások hordhatnának. Ami nyilvánvalóan hülyeség :D
2023. jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Én azokat nézem le, akik lenéznek másokat a melegítő miatt.
2023. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Hülyeségnek tartom, hogy a melegítő nem való utcára. Semmi igénytelen nincsen benne, csak nem egy 5 számmal nagyobbat kell felvenni, ami lyukas és kopott. Én sem abban járok dolgozni, de pl. a boltba simán elmegyek melegítőben és utazáshoz is inkább választok kényelmes ruhákat mint csinosat, elvégre nekem az a prioritás. Nem érdekel, hogy mások milyen ruhában vannak körülöttem mondjuk egy repülőn, szerintem ez lenne a normális.
2023. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Sportos, igen. Tehát sportoláshoz jó.
2023. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!