Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik az aktuális divat az...

Tetszik az aktuális divat az öltözködésben?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak, nektek mi a véleményetek a nők mostani öltözködéséről? Jobban tetszik mint régebbi évek, vagy akár évszázadok öltözékei? Ha nem tetszik jobban miért és mi az ami szerintetek jobb lenne?

jan. 31. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jobban tetszik bizony. főleg a nyári női öltözködés hetero férfi szemmel sokkal vonzóbb, mint mondjuk 15-20 éve

ettől függetlenül szerintem manapság az a jó, hogy egyrészt többféle stílusirányzat is megszokottnak számít és megfér egymás mellett, másrészt a szokásostól eltérő öltözéken is egyre kevésbé akadnak fenn az emberek, fejlődik a társadalom, egyre kevésbé szokás olyan felszínes dolgokat felfújni, mint hogy mi van rajtad.

a régebbi évszázadok viseletéről meg ne is beszéljünk, szerintem borzalom.

jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem annyira. Bár stílusfüggő is.

Nekem pl bejönnek a szoknyás-harisnyás lányok, de sajna egyre kevesebb van.


Meg a mindenhez sportcipőt divat se tetszik.

jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tetszik. 20 éve is tetszett. Nem tudok olyan korszakot említeni, ami kifejezetten taszított volna.
jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Az aktuális divat, tehát a bőszárú, buggyos nadrágok, derékig érő bő felsők, nagyon nem jön be. A korábbi években jellemző szűk, feszes farmerek, leggingsek, karcsúsított szabású felsők, nagyon tetszik.
jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 én legalább annyi feszes sztreccses farmert látok, mint ahány buggyos nadrágot
jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem az a jobb, hogy divatba jöttek a bővebb ruhák. És az jó mert nem ribis. Ami rossz, hogy kinn van az összesnek a hasa nyáron.
jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Undorítóan ocsmányul öltöznek manapság a lányok!
febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

"a bőszárú, buggyos nadrágok"

Ezt te hol látod?! :O

febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 ezek szerint nem sok fiatalt látsz magad körül.
febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9, az egyetemre ezek szerint csak "öregek" járnak! :D
febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!