Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gondolja online majdnem...

Miért gondolja online majdnem mindneki hogy a férfi láb csúnya és ne hordjon férfi nyitott lábbelit?

Figyelt kérdés
Annyira sok cikket olvastam online hogy a férfiaknak ronda szőrös lába van és csúnya gombás lábujjai és férfinak nem szabad hordani papucs vagy szandált kint. Vagy azt mondják hogy csúnya a láb fejünk vagy hogy ez meleg dolog azért ne hordjunk. Vannak nők akiknek rondább. Emiatt minden férfi izzad sport cipőben nyáron is. 20 alatti srácok vagy fiatal férfiak sem mernek már felvenni nyitott lábbelit mert félnek hogy elítélve lesznek…

febr. 13. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem gondolja így majdnem mindenki.
febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyenek csak közönség hajrászó cikkek, azért vannak hogy felkeltsék az ember figyelmét. És az ilyen a férfiakét fogja első sorban, mert kiváncsi rá, hogy miért ne hordja ezeket.

De szerintem hordhat nyugodtan egy férfi is papucsot vagy szandált. Nyilván nem olyat, mint egy nő (úgy értem, hogy nőknek gyakran van a papucson virág, meg ilyenek, azért az férfi lábbelijén fura lenne), de hordhat.

Meg nyilván nyáron kell ezeket hordani, esetleg késő tavasz és kora ősz. Ha máskor hordja az utcán, akkor számítson rá, hogy néhányan furcsán néznek majd rá.

febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem speciel minden lábfej ronda nemtől függetlenül, senkiét nem akarom látni. Éljen az egyenlőség. :D
febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Ki gondolja így?

Én még nem hallottam ilyet.

febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem kizárólag ronda láb van, férfi, női, gyerek, mindegyik. Én is kizárólag zárt cipőben megyek ki a házból
febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk az utcára papucsban menni szimplán prosztóság.
febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Strand környékén lehet.
febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Kérdésbe bele se menjünk, mindössze felhívom a figyelmet arra az ellentmondásra, hogy a "csúnya lábfejüket" nem merik mutogatni... miközben a valóban csúnya és nevetséges kiszőrösödött kapanyél lábszárukat meg minden további nélkül képébe tolják a világnak ugyanezen nem merik mutogatni elgondolás szerint. Tegyük azt is hozzá, hogy az ember lábszára jobban elviseli, ha melege van, mint a zokni-cipőben tocsogó lábfej. Szóval esztelenség netovábbja.

Na jó, mégis belemenve egy kicsit a kérdésbe: Amíg abban mérik egymás közt a menőséget a kölkök, hogy melyiknek fehérebb a kipipált cipője, addig kénytelenek lesznek az olvasztótégelybe is cipőben beülni. Másfelől a "papucsdivat" olyan szinten megrekedt valahol az öregapjuk hátsó felében, hogy amíg abban nem lesz valami forradalmi formatervezési változás, sajnos meg kell érteni, hogy nem akarja az ifjú nyitott lábbelikben égetni magát.

febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem a lábbal van a baj, hanem a papuccsal. Balesetveszélyes, nem tartja a sarkot, nem véd, túl lapos, beleizzad a talp, emiatt hamar jó retkes, csattog rajta az izzadt lábfej. Nevetséges is, főleg abban a Berki féle stílusban pl, amikor felül hosszúujjú fehér ing(!), aztán rövid gatya, aztán papucs. Mi ez?
febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A gombás, ápolatlan láb eleve nem való közszemlére.

De a szép, ápolt férfiláb sem igazán. Én meghagynám a nőknek a szandált és a papucsot. Nekem egyszerűen férfiatlan, amikor egy pasi közszemlére teszi a csülkeit.

ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!