Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyek azok az aktuális divat...

Melyek azok az aktuális divat trendek amiket borzalmasnak tartotok?

Figyelt kérdés

febr. 17. 13:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

„ Crop kardigán, pulcsi, kabát. Ezeknek mégis mi értelme?“


Mi az, hogy mi értelme? Ne csináljunk már úgy mintha az öltözködés kizárólag praktikus funkciókat töltene be. Legalább annyira fontos az önkifejezés, az esztétikum, a valahova tartozás kifejezése vele. És még sorolhatnám. Ha valaki úgy érzi, hogy az aktuális összeállítása a legjobban egy crop pulcsival néz ki, azzal passzol hozzá, abban érzi komfortosan magát, akkor azaz értelme. Férfi létemre nekem is van lila crop pulcsim, bár nem öltözködöm épp hétköznapi módon.

febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
De egy köldökig érő kabát mégis mit fejez ki? Amúgy felőlem hordja mindenki nyugodtan, engem csak az zavar, hogy alig kapok normális méretű ruhákat, mert minden direkt rövid. Ami téli ruháknál különösen zavaró, mivel így a parktikus funciójukat semmilyen szinten nem látják el.
febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Metionin ***** válasza:
78%
11. Oké tudom, hogy vannak darabok, amik nem funkcionálisak, nekem is van olyan de néhány cuccot azért látok értelmetlennek, mert nem lehet semmilyen hőmérsékletbe beilleszteni. Vegyük a crop pulcsit, pulcsi, tehát hideg ellen kellene hordani de crop, amiben fázik az ember hasa. Ha aláveszel valamit, hülyén néz ki. Vagy vannak azok a bokacsizmák, amiknek nyitott az eleje. Bokacsizma, tehát hidegre való de lyuk van az elején, tehát kifagy benne a lábujj, harisnyával meg szarul néz ki. Vagy kaptam egyszer vastag szőrös rövidgatyát, talán pizsama akart lenni vagy nem tudom. Az anyaga miatt télre való, a hossza miatt meg nyára. Szintén ez az anomália. Őszintén kíváncsi vagyok, hogy az ilyen darabokat mégis mikor használja az ember, inkább fázik benne hidegben vagy inkább izzad benne melegben?
febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16%

Minden oversized cucc, borzalmas.


Elől betűrt, de hátul kinn hagyott felső, mintha bem öltözött volna fel rendesen.


Szakadt gatya, azokat kidobni szoktam.


Tornacipő, benn a nevében, hogy tornázni való.

febr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Senior Séf ***** válasza:
A beszartam gatyák divatja óta már semmi sem tud kiakasztani.
febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
37%

Mitől nem hasznos a válaszom az értékelésetek szerint? 14-es vagyok.

Lehet erre a kérdésre nem hasznos választ írni? Nem azt kell ám pontozni, hogy neked tetszik-e, hogy nekem mi nem tetszik.

febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
44%

16.

Pedig pontosan erről van szó, a tornacipős, zsákgatyás, felsőt 10 centin betűrő tinik megsértődtek miattad.

febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!