Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén is ez lesz a divat,...

Idén is ez lesz a divat, boldog, boldogtalan ezt fogja hordani? Magas derekú, forró nadrág féleség, amiből épp hogy nincs kint a popedli. Borzalmas látvány volt, ma egy közel 90 kilós nőn láttam ilyet.

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 18:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Téged miért zavar az, hogy mások hogyan öltözködnek?

Mi a baj a magas derékkal? Értem én, hogy sok férfinak nem tetszik, de NEKÜNK igen, és NEKÜNK is kell tetszedjen.


Valamint nem értem a második részt: épp, hogy nincs kint a fenék. Ez most "hál' Istennek nincs kint", vagy "legyen már kint" típusú felsóhajtás volt? Ha az első, akkor elárulom: nem fogunk hosszú gatyát venni nyáron, a kedvedért. Ha a második, akkor pedig: semmi közöd a fenekünkhöz, nekünk is kellemetlen, ha felcsúszik.


Harmadrészt: A 90 kilós nő is ember és ő is megérzi a meleget. Nem kell őt bámulni és a probléma meg van oldva!

2020. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Ha vmi nem tetszik, akkor nem hordom. De nem érdekel, hogy másokon mi van.

És szerintem is melegben nemcsak a tökéletes alakúaknak van joguk a rövidnadrághoz, szoknyához.

2020. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%

Első paraszt, múltkor már szétoltottak, még mindig nem fogod el, hogy nincs olyan szó, hogy "tetszedjen"? Nálatok a putriban talán van, de akkor sem létezik ilyen szó. Tetsszen.


Sajnos ez a divat, szörnyen néz ki benne mindenki. A 90 kilós pedig ne vegyen fel olyat, mert nevetséges. Én is kövér vagyok, sőt a 90 kilósnál jóval kövérebb, de eszembe nem jutna kipakolni a sonkákat. Egy térdig érő nadrágban semmivel sincs jobban melegem, sőt jobb, mint összepállasztani az egymáshoz dörzsölődő combokat. De ez sok idiótának magas.

2020. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem az első a paraszt, hanem te, utolsó. Kit érdekel, hogy te mit hordasz, vagy az említett 90 kilós nő mit hord? Ha neki tetszik, és ő kényelmesen érzi benne magát, akkor azt fogja hordani, a ti véleményetek pont nem számít.


A magas derekú nadrág pedig hiába sok ember (leginkább férfi) szerint néz ki borzalmasan, nekünk kényelmes, és magunknak öltözünk. Hihetetlen, hogy némely pasi még mindig azt hiszi, hogy nekik akarunk megfelelni az öltözködésünkkel, sminkkel, hajfestéssel, akár plasztikával stb.


Teljesen mindegy ki mit mond, amíg nincs közötök az adott emberhez, addig beleszólásotok sincs a ruházatába, de még ha ismeritek se nagyon.

2020. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, én meg mondhatnám azt, hogy mikor lesz már vége annak a "divat"nak, hogy a tinik a bokájukat mutogatják télen-nyáron, vagy a fiúknak ez az ecsethaj borzalom, vagy a lányoknál ez az oldalt felnyírt haj?


Ez a magasderekú nadrág pedig már régen is divat volt, most újra visszajött. Pár év és újra más divat fog visszajönni. Fogadd el, hogy most ez van.

2020. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%

Még jó nőkön is borzalmas. Adott egy úgynevezett rövidnadrág, ami a magas derék miatt eleve már akkora mint a felső ruhadarab: aránytalanság a köbön. Aztán ezt is felrántják hónaljba, a tetején emiatt pont azzal a 6 centivel van feleslegesen több, ami alul meg nagyon hiányzik. Ha leülnek, a nadrág nem a lábukon van, hanem a törzsükön függőlegesen, pedig állítólag ez egy nadrág, ami ugye attól lenne az, hogy a lábon van, nem pedig a hason.

Aztán meg akarnak sülni, ha nem látszik ki a popóhajlatuk, de az nem zavarja őket, hogy 6 centi vastagságban extra vesemelegítőt hordanak így, női logika.

2020. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Jöjjön akkor egy kis ellenvélemény: én imádom az elmúlt évek nyári divatját.
2020. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Milyen jo is annak a boldognak :D
2020. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
10%
Onnan szoktam tudni, hogy betalált a válaszom, hogy sokan magukra ismernek és sértődötten 0-ra pontoznak.
2020. júl. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
9 mert férfiként aztán marhára magamra ismerhetek, hát persze. ha te fordítva vagy bekötve, akkor legközelebb majd felpontozlak (bár valószínűleg így is, úgy is bekamuznád magadnak, hogy betalált a válaszod)
2020. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!