Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen érzés tangát hordani...

Milyen érzés tangát hordani és hány éves kortól mertétek szóba hozni otthon?

Figyelt kérdés
febr. 21. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Én szeretem és 12 ben kaptam először az unokanővéremtől.Utána már vettünk mi is.
febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Kényelmetlen, és emlékeim szerint anyu előbb vett nekem egyet, mint ahogy nekem eszembe jutott volna. Azóta sem hordok.
febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
72%
Magamtól sosem jutott eszembe, az osztálytársaimon láttam de rondának találtam, főleg hogy a legtöbbjüknek akkora segge volt már általánosban, mint egy ház. Asszem hetedikes voltam, amikor anyám hazahozott egy szettet amihez tanga volt, rásózta a boltos, kb. 2 órát bírtam elviselni magamon, azóta sem hordok. A brazil a max amit elviselek magamon, azt is csak a varrásmenteset.
febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anya olyan bugyit vett volna, amilyet akarok, de soha nem vágytam tangára.
febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Középiskolás koromban egyszer vett egyet anya, felpróbáltam de kényelmetlen volt és nem is tetszett magamon ezért nem hordtam.
febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen érzés,sose zavart.13-14 évesen vettem az elsőt.
febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor 16 évesen eléggé le vagyok maradva.
febr. 21. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy fejlődési szakasz, nem kötelező tangát hordani.
febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Lehet valakinek ez fura lesz, de én fiú vagyok és valahol 17 körül kezdtem el tangákat is hordani, normál hosszabb szárú boxeralsóim is vannak persze de én speciel kényelmesnek találom a tangát is ha megfelelő a méret.


Főleg szükebb szárú nadrágok alá és nyáron a nagy melegbe hordom őket.

febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!