Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Obag minit vettem és a táskate...

Obag minit vettem és a táskatesten ilyen kis gumiszerű cuccok vannak ez normális vagy átvertek engem?

Figyelt kérdés
Az obagbudapest.com-rol rendeltem de félek hogy hamisitvany vagy atvertek mert nem tudtam h a taska szélén ilyen “eldolgozatlan”

#gumi #Hamis vagy igazi
febr. 21. 17:45
 1/3 Metionin ***** válasza:
Az oldal neve alapján tuti, hogy hamis. Ha egy oldal neve márka + hungary vagy márka + budapest, akkor ordas kamu.
febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Na, elküldte korábban. Szóval megnéztem ezt az oldalt és ez kivételesen okésnak tűnik, viszont a domain név választásuk nem szerencsés, mert a kamu oldalak sémáját mutatja. De ha alul megnézed, vannak kapcsolattartási adatok, szóval az a tuti, ha írsz nekik és megkérdezed, hogy ez a dolog normális-e vagy esetleg gyártási hiba lehet.
febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
febr. 22. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!