Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hord valaki rajtam kivul...

Hord valaki rajtam kivul rendszeresen neccharisnyat? Szoknyat hordok napi szinten es azt veszek fel hozza. Apro lyukut vagy mintasat messzirol nem is mindig latszik hogy necc

Figyelt kérdés

febr. 28. 07:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%
Szerintem nincs vele gond:)
febr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem az olyan nagyon 90-es évek,anyàm hordta mikor gyerek voltam
febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Szoktam én is hordani de csak akkor ha a párommal sétálunk, mert tudom hogy ezzel húzom az agyát :)

De egyébként kérdező örülök neki, hogy viselsz ilyet és továbbra is légy kitartó a divat terén :)

febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Ha megengeded, pasiként mondok véleményt a dologról.

Igen komoly harisnyafétisem van, szinte minden fajtája bejön, kettőt kivéve. Az egyik a pamut, a másik a necc...

Sokan a nejlonzoknira mondják hogy vágyölő. Nekem a necc az! De ez persze én vagyok. Csak azért mondtam, mivel a kérdéssel a nőket szólítottad meg, de nem biztos hogy a női aspektus a lényeges...

febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4 es. Koszonom es erdekes amit irtal. A ferfiak tobbsegenek szerintem tetszik foleg telen
febr. 28. 11:29
 6/11 anonim válasza:

Testalkat és többi ruhadarab függő.


Én speciel szeretem ha egy nő nőiesen öltözködik!


Látni kellene! :-)

febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én felvenném gyakran azt is pasiként, mert annyira imádom a harisnyákat, hogy necct is felvennék, ha nem csak női ruházat lenne, hanem uniszex.
febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves jerdezö!! Ilyenkor nem fazol a necc harusnyába? En pasikent hordok harisnyat meg terd nadraggal is..de a necc mekegit??
febr. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem fazom megszoktam. Telen is azt hordok
febr. 29. 12:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Ertem ..ennek örülök
febr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!