Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányoknál mi mostanában ez a...

Lányoknál mi mostanában ez a divat, hogy indokolatlanul bő nadrágot hordanak?

Figyelt kérdés

márc. 27. 23:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Lehet, most jöttek méhtükrözésről, vagy műtétről aztán lóg belőlük a kötés.
ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
pénteken láttam egy olyan bőt, hogy az már önmaga paródiája volt, most meg majd jönnek a bőrövidnadrágok
ápr. 9. 00:23
 23/24 anonim ***** válasza:
61%

#22 magadat teszed egyre nevetségesebbé.


Jaj és mostmár rájöttem, biztosan azért zavar, mert nem tudod nézni a fiatal lányok idomait a bő nadrágban, főleg így nyáron, igaz? Undorító, mit ne mondjak.

És nem mintha ez feljogosítana arra, hogy azzal foglalkozz, ki hogyan öltözködik, de más miatt ugyan miért érdekelne ennyire?

Nincs boldogságod, ezért itt vered a nyálad?

ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

ha láttad volna azt a hacukát nem ezt mondanád, engem nem zavar, az viszont egyszerű tény, hogy a nem bő gatya sokkal szebb


és hogy nem vagyok egyedül bizonyítja a többi hasonló kérdés és a rá érkező válaszok is, ez csak egy anomália, hogy a tiedet ennyire felpontozták

ápr. 13. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!