Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12-13 éves lányoknál milyen...

12-13 éves lányoknál milyen ruha számít divatosnak?

Figyelt kérdés

Lányomnak nemsokára születésnapja lesz, az volt az egyetlen kívánsága, hogy vegyünk neki divatos ruhákat. Nem mondta meg hogy milyenre gondol, csak azt hogy divatosat. Barátnőimnek vagy fiúk van vagy még kisebb lányuk, tőlük nem tudtam tanácsot kérni.

Kérek szépen mindenkit, hogy értelmes válaszokat írjon, nem kell engem azonnal megbombázni hülye megjegyzésekkel. Megköszönném, ha képeket is küldenétek! Köszönöm!!



márc. 27. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Szia szerintem érdemes körül nézni pár üzletben gyerek nagy lány részen. Esetleg ha van fotó a barátaival vagy az osztálytársairól akkor megnézni ők miket hordanak.

Esetleg megkérdezni tőle, hogy egy közös shoppingba benne lenne-e és az egy jó közös program lenne nektek is.

márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogja karon a barátnőit, és úgy menjetek shoppingolni.
márc. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Menj el vele közösen a ruhaboltba, az egyértelműen a legjobb.


Ha ez nem lehet, akkor én bő fazonú pulcsikra, bő oldalzsebes nadrágokra, deszkás cipőre gondolnék.

márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!:)
márc. 28. 11:13
 5/8 anonim válasza:
79%
A bőbb cargo gatyák, oversized pólók, cipzáros pulcsik, leggingsek.
márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
márc. 28. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Haspóló, leggings
márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindennek!!:)
márc. 29. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!