Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez mitől lehet hogy így...

Ez mitől lehet hogy így öltözök és élvezem is ?

Figyelt kérdés
Amióta 18 éves lettem és van valamennyi saját pénzem amin ruhákat veszek, azon kaptam magam hogy egyre jobban merek és szeretek is többet mutató ruhákat felvenni. Eljutottam arra a pontra hogy hétvégén ha megyek valahova szinte mindig miniszoknya, cicanadrág, magas sarkút viselek és sminkelek is és mostmár így érzem jól magam. Viszont azt vettem észre hogy egyre többen megjegyzéseket tesznek és az elmúlt alkalmakkor mikor szórakoztam többen is rám mondták a ribi jelzőt. Amit lenyelek nem baj, mert úgy hiszem nem velem van a baj. Mi a véleményetek?

ápr. 8. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Talán mert irigyek? Meg manapság egyre kevesebb ilyen öltözetű van, ami full nőies, nem szolid női, vagy boyfriend, farmer, sportcipős outfit.
ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Ugye nem a miniszoknya alá veszed a cicanadrágot?

Milyen magas az a sarok? 5-6 centi? Vagy 10-12, vagy több?


Tudni kell, hogy hol a határ. Tudod, a kevesebb néha több.

ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy valaki ribis még nem biztos, hogy ribi. De ha ezt a látszatot kelted, akkor ne csodálkozz ha így hívnak. De ha így érzed jól magad akkor semmi gond.
ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Tudod, a megjelenés és az öltözködési stílus üzen... Hihetsz magadról bármit, nem az számít. Azoknak az embereknek a társaságát fogod bevonzani, akik pont passzolnak a te státuszodhoz.

Feltehetően akik a megjegyzést tették, magasabb státuszú emberek társaságát keresik, nekik nem felel meg a te általad képviselt stílus.

Ezt nevezheted, aminek, ők ennek nevezik.

ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
58%

Én is hasonló módon öltözöm mindig. Nekem volt már olyan is hogy ténylegesen prostinak néztek. Jó akkor kicsit rá is játszottam erre, ki voltam éhezve már és szinte mindent mutató ruhákba voltam bulizni😂😂😂


De ha te jól érzed magad akkor nincs ezzel semmi baj szerintem.

ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Mostanában olyan ruhákra mondják,hogy ribis,ami húsz éve teljesen hétköznapi volt.Azt vedd fel ami tetszik.Sokan írigyek,az én ruhatáram lassan jobban tudják páran,mint saját magam.
ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
71%
Az ízlés, meg a sokat mutató ruhàk gyakran nem jàrnak kéz a kézben, ha érted, mire gondolok.
ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Jól teszed. Sokkal inkább ez, mint a mostani 3 számmal nagyobb tehénen a gatya divat.
ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

csak szimplan ekezdtel ribisedni, ribis lettel. ennyi az egesz.

a te dolgot, igazabol lszarjuk.

ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
aki azt mondja hogy irigyek, az rohadtul téved. akit leribizünk, az a hátunk közepére sem kéne
ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!