Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet normális ruhát...

Hol lehet normális ruhát venni manapság??

Figyelt kérdés
Komolyan a sírás kerülget lassan, mindenhol csak ezek a mell alatt hasított crop topok, már a női ismerőseimmel agybajt kapunk tőlük. Hol vannak a normál hosszúságú női ruhák? Értem én,hogy ez a gyártóknak most nagyon megéri, hisz korábbi egy póló anyagából most kettő is kijön, de ez már nem állapot, hogy felmegyek a H&m, Zara, Bershka, sorolhatnám még oldalakra, és csak a rövidebbnél rövidebb pólók jönnek velem szemben. Sőt, még a vastag téli pulcsikba is sikerült belerondítani.
ápr. 9. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Kínai boltok, Mystic Day, Rouge.
ápr. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Én Mango-ban és Zara-ban azért szoktam találni normális ruhadarabokat. Nagyon sok csinos, normális ruha van ezekben az üzletekben, nemcsak 14 évesekre való crop topok.

Egyébként legtöbbször neten vásárolok, pl. answear, zalando, ezeken az oldalakon ezer féle márka van. Biztosan találsz olyat, ami tetszik és árban is jó. De rendeltem már kínai oldalakról is, azok is tök jók.

ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Tapasztalataim szerint mindenhol lehet kapni hosszabb fazonù felsőket is, divat most a rövid fazon, de mivel nagyon megosztò, éhen is halnának, ha kizáròlag ilyen darabokat árulnának.
ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Blue Nature,Envy,Mystic day,Reserved.Ezekben biztos van.
ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
ápr. 10. 06:21
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
egy igazi mai tini lany szereti a crop topokat, ne legy nevetseges es hordj te is crop topot. egy vekony lanynak illik haspolot hordani.
ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lol, nem vagyok tini
ápr. 23. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!