Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki van téli kabátba már?...

Ki van téli kabátba már? Nagyon hideg van és beszólt a barátnőm hogy még gáz téli kabátot húzni-. -

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.
2010. okt. 27. 09:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm van már téli kabátban, már én is kezdek fázni az ősziben, úgyhogy úgy tervezem megvárom a novembert, aztán én is a télire cserélem az őszit. Szerintem fagyoskodni még cikibb.
2010. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Téliben azért még nem, de már előhúztam egy vastagabbat. De a téli sem szégyen már.
2010. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Én épp tegnap döntöttem el, hogy előveszem a melegebb kabátom. Hazafelé már egyáltalán nem volt melegem a vékony dzsekiben.
2010. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
Én pont most akarom felvenni a téli kabátomat, mert már majd megfagyok az ősziben. :)
2010. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
Rohadt hideg van,nem érdekel ki mit gondol,de én már október eleje óta téliben járok,mert nagyon fázós vagyok...Akinek nem tetszik....?SAJNÁLOM :)
2010. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:

Miért lenne gáz egy kabátot felvenni? Utána ujjal mutogatnak rád az emberek és röhögnek rajtad? NEM!

Azt veszel fel amit akarsz, és amiben jól érzed magad, ha fázol úgy öltözöl, hogy ne fázz tovább. De ha nem akarsz télikabátot felvenni, akkor arra is van megoldás, vegyél fel még egy réteg ruhát, pl egy plusz pulcsit, és meg van oldva a probléma. A plusz pulcsit meg majd leveszed egy WC-ben, ha bementek valahova.

A harisnya+miniszoknya már szintén hideg, inkább harisnya +nadrág a tuti.

2010. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is már rég vastagabban járok (ez még nem a legvastagabb kabátom), de ma már még egy vékony pulcsit is felvettem alá. Vékony kendőt már vagy 3 hete felteszem, mert az én torkom fázós. A kesztyűm kb. 1 hete van nálam. Reggel 6-kor eszméletlen hideg van. Mondok egy még cikibbet: olyan elvetemült is vagyok, hogy még a kapucnimat is felhajtom, ha a füleim kezdenek lefagyni.


Gázok a kis buta libák, akik azt hiszik, hogy menő, ha tök hidegben kilógó derékkal mászkálnak, közben meg kékre-zöldre fagynak. Utána meg rendszeres látogatói lesznek a kórháznak. Na az az igazán ciki.


Anyum mondása: öltözni a hőmérséklet szerint kell, nem pedig a hónap nevének megfelelően.

2010. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Jót mosolyogtam anyud mondásán :)


Az én anyumé a következő (ez is ide illik): szégyelje magát az idő, ne én, hogy felöltözök.

2010. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nagyim mondja, "öltözni idő szerint, nem divat szerint kell".

Én nem veszek még téli kabátot, mert:

1, Nagyon vastag.

2, Nagyon meleg.

3, Ha most felveszem miben fogok járkálni - fokokban?!

4, Van 2-3 jó vastag pulcsim, én még azokat sem vettem fel.

Tegnap a vékony pulcsim alá vettem még fel egy hosszú ujjú pólót, és melegem volt.

Én még nem öltözök be, de aki fázik az nyugodtan, ugyanis nem vagyunk egyformák. Ciki megfagyni. Ha júliusban -20 fok lesz, akkor júliusban és fel fogom venni a kabátom.

2010. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
nekem egy átmeneti hosszú szövetkabátom van, és azon gondolkozom, rátegyem-e a szőrmegallért...
2010. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!