Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki van téli kabátba már?...

Ki van téli kabátba már? Nagyon hideg van és beszólt a barátnőm hogy még gáz téli kabátot húzni-. -

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.
2010. okt. 27. 09:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Van egy átmeneti kabátom a téli és az őszi között, én most azt hordom, mert reggel, amikor indulok, nagyon hideg van, ráadásul fázós is vagyok, tehát sál és sapka is dukál a kabáthoz. :)

Sőt, egy bundás csizmát is vette már.

Egyébként nem, nem ciki, azt vedd fel, amiben nem fázol, megfázni elég komolyan meg lehet, nekem már sikerült az idén. Az rosszabb...

2010. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem mindeki turi egyforman a hideget, ha neked kell a teli kabat, akkor vedd fel es ennyi!(:


En minusz fokban es oszi szovetkabatban jarok, mert egyszeruen nem erzem jol magam pufibb kabatokban, olyan kotozott sonka feelingje van. De mar kb. egy honapja hordok salat es egy olyan izsonyat gaz sapkat, amit ember nem venne fel, hatalmas bojt van rajta es olyan szines, mint egy bazar. De en szeretem, mert puha es meleg.(:


19/L

2010. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Én is elővettem. :D

Ha te fázol, és úgy érzed jobban magad, hordd. :D Ha ezért lenéz... :D

2010. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
2 hete téli bakancsban és 1 hete télikabátban járok. Barátnőd meg hülye, ha fázol, akkor vedd fel még az ólajtót is, ne érdekeljen más !
2010. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Én is téli kabátban járok, annyi, hogy egy vékonyabb pulcsival hordom egyelőre. Sálat már régóta hordok.


Inkább az a gáz, amikor néhány kiscsaj vékony bőrdzsekiben van a reggeli 3 fokban.

2010. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

ne törődj azzal az idiótával!énis már vagy egy hónapja téli kabiban járok!

12/L

2010. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hát egyik válaszolóval nagyon nem értek egyet. Nem tudom miért gáz a bőrdzseki, én is azt hordok még. Egy trikóra veszem rá a felsőmet és arra egy pulcsi arra a bőrdzseki + sál. Ha hidegebb van még egy pulcsi, harisnya gatya alá és egyáltalán nem fázok. Nem értem miért lenne gáz egy bőrdzseki, ha rendes aláöltözettel veszi fel valaki.
2010. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha nem fázol, nem gáz, de sokan csak egy tapadós felsővel veszik fel, pulcsi nélkül (azért mert szerintük így csinos). És nem egyszer fagyoskodnak, dideregnek a buszmegállóban. Ez viszont hülyeség szerintem.
2010. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
ciki vagy nem ciki...ha fázol igenis vedd fel azt a téli kabátot,mert kib@szottul megfázhatsz!(a helyedben pedig betömném a barátnőd fejét egy nercbundával!:P)Ma reggel 6-kor -2.1°C volt
2010. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 kisbolygo válasza:
Hát én nemtom h felvegyem e már a téli kabátot..mer hol hideg van hol nem.Igaz én hajnali 3kor indulok melóba,és van amikor még ilyenkor is dög melegem van -2 fokba is akár.Úgy tudom h novembertől illik fel a téli k.De nálunk vki még ilyenkor is pulóverbe jár,mint pl én is.Szal nemtom mikor vegyem fel,decemberbe tuti!:P
2010. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!