Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 75B melltartó kicsinek számít?

75B melltartó kicsinek számít?

Figyelt kérdés
Volt már kisebb és nagyobb is,ugye a súly csökkenés és utána a hízás során. Nem vagyok nagy darab. 172cm és 57kg. Volt már 80B-s is. Normális válaszokat kérek és őszintét.

ápr. 17. 07:29
A kérdező szavazást indított:
Igen kicsi
Normális
Nagy
21 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ilyen magasság és súly mellett szerintem a normális és a nem kicsi között van. De "az ízlések és pofonok különbözőek". A 80 kicsit soknak tűnik 172 cm. mellett.
ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 154cm 48kg vagyok. A-s kosárral. Kicsi de zavarna a nagyobb. Teljesen átlagos méreted van.
ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

Kinek a testméretéhez? Igen, 170 centi felett a kisebbek között lesz.



De egyáltalán jó-e az rád?


Mert ha volt 80B is, akkor vagy rossz méretet vettél, vagy a hátad ment össze. 57 kilósan nem hiszem, hogy hátra híztál.



A hátpántnak egyenesbek kell lennie, és kb 2-3 ujj férjen be alà. Ne tudd elhúzni magadtól.



Mivel a mellméretnél a kosarat a háthoz arányítjuk, ez amit mondtál, két tök más méret.

Ugyanaz a kosár ami a 80as pánton B, az egy kisebb, 75ös pánton már C, nem B.


Látod, hogy ugyanaz a cici a felső sorban más háton lehet F és C kosár is? Ezért mondjuk azt, hogy önmagában a kosárméret nem adat, nem mond az égvilágon semmit. 😆

[link]

ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem kicsi, sőt a súlyodhoz képest pont jó. Azonban ha mellizomra edzel, akkor a mell alatti izmok megerősödése jobban kiemeli a melleidet és a mellbőséged nőni fog. 80B-re simán meg tudod növelni edzéssel, mert a magasságodhoz képest vékony vagy.
ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
4, mondom srácok, a 80B KISEBB cicit jelent, mint a 75B 🤷🏻‍♀️
ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
#5 mondod, de rosszul. Nincs igazad.
ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

5: A B a kosarat jelenti, tehát teljesen mindegy, hogy 80 vagy 75. A mell ugyanakkora.

A 75 vagy a 80 a hátkörméret. Egy nagyobb hátúnak is lehet ugyanúgy kicsi vagy nagy a melle. Nincs összefüggés.

ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Többnyire a B a legjobb. Az már mutatós, de nem lóg. Számomra az alakja számít jobban, nem a mérete. Inkább legyen pici, de ne legyen lógós.
ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

7, jó, akkor ne nekem hidd el, aki hordja, nézd meg a képen


[link]


Bírom hogy férfiak osztják itt az észt a divat kategóriában. Ki vesz több melltartót, te vagy a csajod?

ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

"Többnyire a B a legjobb. Az már mutatós, de nem lóg. Számomra az alakja számít jobban, nem a mérete. Inkább legyen pici, de ne legyen lógós."



Ez nem attól függ. Ha sokat hízol-fogysz, fogamzásgátlót szed, leteszi, a B is tud ám lógni.

😆


Meg ez is olyan mint a heréid, hogy hidegben nem lóg, melegben meg jobban

ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!