Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 75B melltartó kicsinek számít?

75B melltartó kicsinek számít?

Figyelt kérdés
Volt már kisebb és nagyobb is,ugye a súly csökkenés és utána a hízás során. Nem vagyok nagy darab. 172cm és 57kg. Volt már 80B-s is. Normális válaszokat kérek és őszintét.

ápr. 17. 07:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

#10: Igazad van, valóban létezik A méretű tejeszacskó és C méretű feszes, égre néző bimbós cici is.

De ugye érzed, hogy itt nem a szélsőséges esetekről megy a diskurzus, hanem a statisztikai nagyátlagról?

ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%

9: Nő vagyok. Keress más leírást, ne ilyen gagyi képeket.

Le van írva normálisan, hogy a kosárméretet hogyan kell számolni.

ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12, jó most ne a szabó centis számolásról beszéljünk, mert két hosszból nem fogsz szabálytalan kúp-félgömbre ûrtartarmat kapni.



Nyilván nem most tettemn fel több külfödi weboldalra képeket, meg adatokat. 🤦🏻



Nyilván a kosár szabása is számít, meg hogy kinek milyen forma, és ez alapján melyik szabás áll jól.



De az azonos ûrtartalom, azaz a sister size, az így sréhen van a táblázarban. Ezek a méretek amiket látsz, mellre egyformák, csak a hátpánt más.


[link]

ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem átlagos.A szám egyébként is a hátkörfogatod, nem a mellméreted. A 80-as hát szélesebb, mint a 75-ös, ennyi a különbség.
ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 xp ali ***** válasza:
37%
Pont ideális. A B kosár mondja meg, hogy van melled, a szám hogy kell-e fogynod, vagy nem. Nyilván magasságfüggő is, de a 75B az sztem ehhez a magassághoz rendben van. C vagy D jobb lenne, de a B is megfelel minden célra, amire a cicit tervezték.
ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!