Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavar egyes embereket...

Miért zavar egyes embereket az, hogy hogyan öltözködnek mások?

Figyelt kérdés

A legkisebb hibáért is beszólnak, nincs jobb dolguk? XD

Mármint nem nekem, én tök átlagos vagyok, de akik kicsit különcebbek, vagy ha néha egy-egy furcsább dolgot vesznek fel... Ha nekik tetszik most miért ne?

Például én még ha fizetnének sem hordanék trapéz gatyákat (na jó, attól függ mennyit), de nem szólom le azt akinek nem tetszik, hadd hordja...

15L


2010. okt. 28. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Azért szólnak be, mert nincs más dolguk. Valószínüleg értéktelen szar embere, kissebbségi komplexussal. És persze nincs jobb dolguk.

Ez persze csúnya általánosítás. De az mindenképpen igaz, hogy aki mások öltözködését fikázza, annak nincs jobb dolga. Télleg csak az ilyen emberek teszik ezt. Az ilyeneket egyszerű patkányoknak tartom.

De később más lesz. Engem is szekáltak gimiben. Egyetemen, vagy akárhova is jutsz, más lesz. Az úgymond felnőttek világában senki nem piszkál ötlözködésért senkit. Tök mind1, ki hogy öltözködik, mama kedvencésen vagy őrülten, senkit nem érdekel. Mindenkinek annyi dolga van, hogy nem ér rá ilyenekre. Gimiben még megvan ez a csordaszellem, meg hogy lehet piszkálni meg kiközösíteni embereket és akkor menők lesznek akik csinálják. Meg persze vannak olyanok, akik hiába bunkók, mégis mindenki ad a véleményükre.


Összegezve: Azért zavarja őket, mert fogyatékosok, nem tudnak mihez kezdeni magukkal és ettől felsőbbrendűségi érzésük lesz, ha másoknak lehúzhatják az önbizalmát beszólásokkal.

2010. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert valójában magukkal elégetlenek és így próbálják kompenzálni. Nekem is volt egy barátnőm, aki állandó jelleggel beszólt a súlyomra, arra, hogy hogyan kéne öltözködnöm szerinte...Furcsa módon nekem soha nem volt "pasi" problémám, őt meg kerülik, mint a tüzet.
2010. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát bevallom éán néha megszólok másokat,de nem hangosan,hogy hallja és nem összesúgva a barátnőmmel vagy mutogatva és röhögve.Azért visszafogom magam,hogy ne sértsek meg mást.

Mért szólom meg..?Hm hát én csak azokat szoktam megszólni akikről lerí ,hogy azt hiszik nagyon jól néznek ki,közbe meg nevettségesen vagy nagyon ribisen vannak felöltözve.

Meg mondjuk ha egy nagyon telt lány felvesz egy feszülős legginget(bocs ha rosszul írtam:D)meg az egész hája kivan a fölső alól...na ezeket megjegyzem a barátnőmnek esetleg a barátomnak.

Nem tudom mért idegesít,csak furcsállom,hogy nem tünik fel neki mennyire gáz és még rá is tesz egy lapáttal.(Úgy tartja a táskát mint Paris Hilton pl:D)

2010. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Ja mondjuk azt a bőrhatású, fényes legginget tényleg elég sok ducin látom. De szerintem aranyosak:D
2010. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen..biztos van akinek tetszik:D
2010. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát én elég kirívóan öltözködöm (19.sz.-i ruhák), tehát nem lepődök meg, ha beszólnak, vagy megnéznek. Részben nyilván egyébként is a kitűnés a célom, azonfelül, hogy imádom ezeket a maskarákat.

Miért szólnak be? Lehetőségek szerintem: a szellemi szintjük megmaradt 12 éves szinten, és csak a csordaszellem szerinti öltözködési normák a megfelelőek számukra. Vagy esetleg nem tetszik nekik, hát az ilyen is gyakori (nekem sem tetszik sok minden, csak én nem teszem szóvá:D). Esetleg irigykednek (ez ritka:). Vagy kisebbségi komplexusuk van, amiért mások fel merik vállalni azt, ami nekik tetszik, ők meg szürke kisegerek.

2010. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha divat lesz újra a trapéz nadrág fogod hordani. Alig pár éve divat a csőgatya (újra), rengeteg ismerősöm utálta, mikor még nem volt az, most meg azt hordják.

Amúgy én csak röhögni szoktam néhány emberen, nem, nem vagyok irigy, de a divat néha olyan ruhákat "kényszerít" másokra, hogy az már fáj.

2010. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát nem fogok hordani, de kösz a gondolatolvasást :S
2010. okt. 30. 12:12
 9/9 anonim ***** válasza:

aki beszól, azt figyelmen kívül kell hagyni, még ha nehéz is. én nem követem 100%-osan a divatot, pl csak azért nem kell converse mert minden hülyének ott van a lábán. legyen egyedi stílusod (ez nem egyenlő a kirívóval, de ha úgy érzed elemedben magad akkor miért ne). és ha valaki beszól, az magára nézhet, főleg mert a mai 12-19 évesek annyira ugyanúgy öltözködnek, hogy megkülönböztetni se lehet őket egymástól. (szétvasalt haj, new yorkeres bőrkabát, converse, stb).


márpedig aki egyéniségileg egy nulla, az ne fikázzon egyéniségeket mert felfordulok a röhögéstől.

2010. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!