Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez az összeállítás...

Szerintetek ez az összeállítás megfelelő egy 15 éves lánynak elő randira? (leírás+kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi felső csak nem ilyen övvel,hanem derékon lévő övvel.

ilyen színű a felső: [link]


fekete csőnacit vennék fel+fekete bokacsizmát hozzá


Smink:fekete szemceruzával kihúzva alul a szemem+szemmpillasprál+rózsaszín szemhéjpúder


Hajam:ki lesz vasalva


Egyébként egy 19 éves fiúval fogok találkozni,azért is szeretnék csinos lenni,mert amúgy a hétköznapokban inkább sportosabban öltözködöm.


2010. okt. 31. 14:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Elírtam véletlenül nem derékon,hanem csípőn lévő övvel.

bocsi:D

2010. okt. 31. 14:31
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon csini, főleg, ha amúgy nem így szoktál öltözködni, hanm-mint írtad-sportosan.Sok sikert a randihoz!
2010. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
sztem joh:) szoritok:)
2010. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
51%

Szerintem meg röhejes. Már bocs. Jó, mondjuk a felső még elmegy, de a csőnaci + bokacsizma... :D Nevetséges. :) Persze nekem mindegy, meg a lényeg, hogy annak a srácnak tetsszen, ja meg neked.


17/F

2010. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

sztem is jó

táska mien?

egy fülcsi, egy karperec, egy gyűrű, vagy egy óra hm?

körmeid ugye szépek

+ egy jó parfüm, egy kis rágó

és mindent viszel sok sikert ;)

2010. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

sztem fog csorogni nyala, sok sikert, cep leszzel :)

vigyazz ne legyen sotet rozsaszin a szemjej puder, es ne huzd ki tulzottan ceruzaval a szemedet, azs nagyon ronda tud lenni

2010. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen aranyosak vagytok:)

Még nem döntöttem el,hogy melyik táskát viszem majd magammal.A körmöm világos rózsaszínnel lesz kifestve.Valamilyen nyakláncot még addig nézek vhol,mert sajnos nincsen olyan amit ehhez el tudnák képzelni.A karkötőt azt már kiválasztottam.

Mi a baj a fekete csőnadrággal és a bokacsizmával?Nem értem.Bár ez is egy vélemény és természetesen elfogadom,de azért indoklást is vártam volna.

2010. okt. 31. 15:45
 8/15 A kérdező kommentje:

Világos rózsaszínű szemhéjpúderre gondoltam én is.

A szememet meg nem szoktam erősen kihúzni,bár már volt rá példa,de most vigyázni fogok az aránnyal.

köszi a tanácsot:)

2010. okt. 31. 15:47
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudnátok légyszíves nekem táskát linkelni ami ehhez az összeállításhoz szerintetek paszolna?
2010. okt. 31. 15:51
 10/15 anonim ***** válasza:

kedves 17 éves fiúnak üzenném, hogy meglátszik, hogy nem nőnemű, hiszen a bokacsizmát alapból csőnacival szokták felvenni ;)

amúgy csini leszel :)

2010. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!