Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Attól hogy magas vagyok még...

Attól hogy magas vagyok még vehetek fel magassarkú csizmát?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a magassarkú csizmák.172 cm magas vagyok és szeretnék venni egy ilyen csizmát.Ígyis én vagyok a legmagasabb lány az osztályban.Egyébként csinos alakom van,elég vékony fajta vagyok.De jól tudok menni a magassarkúakban,elegánsan.Mert van aki nem tud benne menni és úgy néz ki mintha be...t volna.

És barátommal egymagasak vagyunk de ha felvenném a magassarkú csizmát magasabb lennék nála.Ez nem ciki?Jó tudom nem a magasság számít csak szerintem furán jönne ki.A lapostalpú csizmák meg nem igazán állnak jól nekem.

15/l


2010. nov. 5. 14:51
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és hány centiméterest ajánlotok?csizmát
2010. nov. 5. 14:54
 2/6 anonim ***** válasza:
en 175 vagyok es allandoan magassarkuba jarok(nagyon magasba) amugy en magasparti vagyok a baratom 198.
2010. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát milyen magasra gondolsz ennyi idősen? :O

Én amúgy 10 centi magasat is simán felveszek, most épp nincs barátom, de eddig mindig magasabbak voltak nálam úgy is. Egyébként 176 centi vagyok. Viszont ha téged vagy őt zavar, hogy magasabb lennél, akkor ne vele edd fel, hanem mondjuk ha a barátnőiddel mész valahova :) Én spec. utálnék magasabb lenni a barátomnál, de szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben :D

21/L

2010. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
am lehet, hogy kicsit konzervatív vagyok, de én ennyi idősen max olyan 5-6 centiset vennék fel...illetve én ennyi idősen nem is hordtam de mind1:D
2010. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen ne 10 centiset hordj,hanem szolidabbat.Ha barátoddal találkozol max ne vedd fel.Egyáltalán nem vagy annyira magas,simán hordhatsz magassarkút.Nálam is ugyanez a helyzet..168 centi vagyok,barátom 172,nem veszek fel sose magassarkút ha vele vagyok,mert ő nem tudná elviselni,meg engem is zavarna. :)

18L

2010. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan felvehetsz :) én mondjuk azért hordok, mert picinek érzem magamat a 170 centimmel... :D
2010. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!