Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mostani divatos fiú ruhák...

A mostani divatos fiú ruhák jól állnának? (tovább lenn)

Figyelt kérdés
Szóval, az a kérdésem, hogy a mostani divatos ruhák (a party arc , plázafiú és hasonló ruhák) jól állnak egy nagyobb darab fiúnak is? Mert eddig csak kis nyeszlett fiúkon láttam ilyeneket. Én pedig 170 cm 83 kg vagyok 3 éve járok kondizni, tehát kicsit izmosabb vagyok. Tudom egyesek leszólják ezeket a ruhákat, mert divatb*zis, de nekem ez tetszik. Másik kérdés: olyan 100E Ft körül meg lehetne újítani ilyesmire a ruhatárat? Nem a legdrágább dolgokra gondolok h pl 50 ezres bőrdzseki meg 20 ezer forintos gatya. New Yorker,Nike és hasonló boltokban vásárolnék.
2010. nov. 10. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:

100 ezerből simán meglehet újítani a ruhatárad.


Amúgy nem néznének hülyének attól hogy kondizol.De most ilyen csőnadrágos akarsz lenni vagy ilyen partyarc szerű?(Csak kíváncsiságból kérdem.

2010. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én sem vagyok kisdarab, elég egyedien és divatosan öltözködök, eddig senki nem mondta, hogy sz*rul állna :D sőt.. sokak szerint jól áll amiket hordok


18/f

2010. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Háát.. a New Yorkerben ha fiú lennék alaposan körül kéne néznem de azért találnék ruhákat. Nálam az egyenes szárú nadrág valami jópofa pólóval mindig bejön :)
2010. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmire ruhákra gondolok, ez csőgatya nem?

2010. nov. 11. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:

nem kell csőgatya, vannak ezek a slim fit-es cuccok, ami igazodik a test vonalához


méretet mindig jól válassz-pl pólónaka slicc feléig érhet max


max 3 szín legyen rajtad, ne öltözz szivárványnak


cipő menjen a táska színéhez


stb, stb

2010. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz, hogy nem vagy nyeszlett :) láttam izmos, nagyobb darab fiúkon is ilyesmi ruhákat, és bár nekem ez a stílus nem a kedvencem, de jól mutatott rajtuk, és szerintem érdemes kísérletezned, ha tetszik :)

ennyi pénzből pedig - ahogy írták feljebb - fel tudod újítani a ruhatáradat :) hajrá! :)

2010. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem divatos... rosszul vagyok a bőrkabátos, converse cipős, csőgatyás fiúkáktól... ha tényleg divatos szeretnél lenni, akkor kövesd a divatmagazinokat és a divatbemutatókat. látsz ott ilyen összeállítást, amit most mindenki hord? elmondom, NEM!

ha 100ezer HUF-ot szánsz a ruhatárad megújítására, akkor most a csizmák, a katona stílusú szövetkabátok mennek.

de persze ha be akarsz állni a sorba, akkor végül is tök mindegy. és ha nagyobb darab vagy, akkor hagyjad a csőnadrágot. télen nyugodtan hordhatsz sok feketét, khakit, drappot. szóval ha arra akarsz kilyukadni, hogyan legyél trendi, akkor tessék utánanézni. ja ami még eszembe jutott... sál!sál!sál! hordjál sálat! :D

2010. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg, hogy olyan dolgokat vegyél amiben magabiztos tudsz lenni. Mivel gondolom egy picit erősebb vagy a fehér színt nem eröltetném. Viszont van nagyon sok szín ami jól állhat.

A Premier outletben és az Árkádban vannak jó trendi férfi boltok.

Én főleg online szoktam rendelni pl. a www.sportport.hu -ról, mert ott márkás ruhák vannak olcsóbban mint a plázákban.

2010. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hájas!:D Lapos a hasam, a kockák is elég jól látszanak, és a lábam sem olyan nagyon vastag. 50cm, szóval annyira nem tömzsi.
2010. nov. 13. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!