Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha ilyen vékony lennél milyen...

Ha ilyen vékony lennél milyen ruhákat hordanál?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 17. 10:35
1 2
 1/15 nebula ***** válasza:
48%
ha ilyen vekony lennek lehet h nekifognek csokit zabalni h meghizzak egy kicsit...nehez lenne ilyen alakra ruhat kapni (legalabbis nalunk)
2010. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de hiába eszek akkor is vékony vagyok!!
2010. nov. 17. 10:39
 3/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretnék vékony lenni, mert most bizony van rajtam 10 kg plusz. Oké az se szép ha valaki csont és bőr, de szerintem tök szép ha valakinek izmosabb, formásabb teste van és nincsenek rajta plusz kilók. :)

Mindig irigyeltem azokat a lányokat, akiken minden ruha jól áll.

Na szóval én nyáron biztos egész nap sortba, miniszoknyába, csinos rövid ruhákba, flangálnék.

Télen meg csőnadrágokba és testhez simuló pulóverekbe. :)

2010. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én kb ilyen vagyok csak a lábaim nem ilyen hosszúak, mint ezeknek a modelleknek! 1,70 cm 56 kg
2010. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanilyen vékony vagyok :)

Én farmer nadrágokat hordok leginkább, szoknyából vagy a nagyon

rövid áll jól, vagy a hosszú.

Nyáron meg persze csini ruhák és mini short.

Felsőnek meg mindenfélét.

Szerintem nem nehéz találni ruhát, legalábbis én akárhol járok, találok magamnak, és az a jó, hogy azokból általában mindig van, mert nem kapkodják el ezeket a méreteket. :)

2010. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én is kb ilyen vagyok. Szeretek mell alatt húzott felsőket hordani, amik alul kicsit bővebbek, azokban nem tűnök olyan nagyon vékonynak.
2010. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
én 160cm,48kg,de nem merek nyáron föl venni szoknyát mert szégyenlem a lábaimat,azért nem szeretek járni strandra se,mert vékony vagyok.köszi mindenkinek:)
2010. nov. 17. 10:57
 8/15 anonim ***** válasza:

10:53-as vagyok

Én 170/48 vagyok, és ismerős a helyzeted, én is így vagyok vele, de most nyáron nekem végig pozitív visszajelzéseim voltak, úgyhogy több önbizalmam lett, és mostmár kezdek megelégedni magammal. :)

2010. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen,csak nekem meg olyan ismeröseim vannak,h lemondnak miatta,sokszor voltam gereblye,cérna,csontváz,stb...pedig nem eszek keveset.de megprobálok én is kiöltözni.köszi még egyszer!!!!:)
2010. nov. 17. 11:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) Legyél büszke magadra, a többiek meg irígykedjenek csak! ;)
2010. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!