Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha ilyen vékony lennél milyen...

Ha ilyen vékony lennél milyen ruhákat hordanál?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 17. 10:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Imádnáááám! Jaajjj, de szeretnék ilyen szép lenni! Miket hordanék? Hmmm, hát mindent amit most nem merek! :D:D

Pl, ezek tuti a kedvenceim lennének:

Farmer sort *_* (minden vágyam lenne, hogy hordjam):

[link]

Csőtop(ez nem olyan szép, de hasonlót):

[link]

Szuper cső nadrág:

[link]

Pl ha elegáns akarok lenni vagy éppen különcködni akarok, akkor egy ilyen ruhát:

[link]

Meg mindent, ami láttatja, hogy milyen vékony vagyok! :)

Most 160cm és 58kg vagyok... muszáj rejtegetnem a körte alakomat. :X Annyira csúnya. Irigylem az ilyen vékonyka lányokat, olyan jó nekik...

17L

2010. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én 165 cm és 48kg vagyok,szóval hasonló mint a képen,csak szerencsére én nem vagyok olyan magas mint az a csaj:D

és nyáron bátran hordok szoknyát,extra mini shortot és passzos felsőket is,kicsit vékonynak tartom a lábaimat,de legtöbbször pozitív visszajelzéseket kapok,kivéve az irigykedő csajoktól.:D

ősszel,télen : csőnadrág,szintén passzos nőies felsők,garbók.ja és karcsúsított szövetkabát.

2010. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vékony vagyok...176/50-52 kiló...

szerintem egyáltalán nem vészes, hanem normális, ne aggódj.

Egyébként én főleg fűzőket hordok és szoknyákat minden méretben bőségben és hosszúságban. A sötét színeket kedvelem. Még magassarkút is hordok.

Egy bnőm, aki hasonló testfelépítésű meg bő felsőket/tunikákat hord és csőnadrágokat, de jól áll ehhez az alkathoz az is:) 21/L

2010. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!!még jöhetnek tipek!!!:)
2010. nov. 17. 16:27
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes alakod van!!!

Figyu, én 162-163 cm magas vagyok, jelenleg 52 kiló körül és szó szerint hájas vagyok!!!

Utálom!!!!!! De szeretek enni+ mostanában semmit sem sportoltam!


Nekem az álmom a 163 cm/49 kiló lenne!

És voltam is ennyi évekig! Tudod miért jó vékonynak lenni? Mert bármit feltudsz húzni és minden jól áll!

Most hogy kilóg a hájam, vastag a combom, undorító vagyok. Mindenben egy vaskos disznónak látom magamat.

Alig várom, hogy olyan vékony lehessek, mint te.

Akkor jöhet minden! Világos nőies nacik, felsők, szoknyák, szűk farmerok...stb! Minden!!!!

27.L

2010. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!