Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan cipőbolt ahol...

Van olyan cipőbolt ahol nagyon kis méretű magassarkút árulnak?

Figyelt kérdés
én törpe növésű vagyok ezért keresek magassarkút hogy egy kicsit magasabb legyek de nem találok mimnél magasabb legyen a sarka mert csak 120 centi vagyok a lában is nagyon kicsi kérlek segítsetek régen volt egy ilyen bolt de bezárt és azokban a boltokban ahol kicsi cipőket árulnak nincs elég kicsi számomra
2010. nov. 17. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

:D

Kislányom, nyugi van. MIre vagy így felajzva ? 13 éves vagy, majd megnősz, akkor veszel majd magassarkút. Ráérsz 16 évesen.


Amúgy biztos, hogy 120 centi vagy ? Nekem elég alacsonynak tűnik...

2010. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szia!


én is ebben a cipőben járok. 150cm vagyok 5ös lábam van, de alkalmiból bizony 34es kell:S ja és 22éves vagyok.


ez egy nagyon jó kis bolt, remélem találsz számodra megfelelőt:) és nagyon kedvesek az eladók is, vagyis ők azt hiszem a tulajok is egyben:


[link]


remélem tudtam segíteni:)


22L

2010. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. nov. 17. 20:38
 4/13 A kérdező kommentje:
de nincs elég kicsi amúgy mar nem növök 24 vagyok az hogy ilyen kicsi vagyok egy betegség
2010. nov. 17. 20:41
 5/13 A kérdező kommentje:
30-az a labam
2010. nov. 17. 20:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Jajjmár...

Most nem akarok szemétkedni, de az előbb 13 éves voltál, most meg nőttél 11 évet ?

Kint volt a neved, csak azért mondom. Ha meg ez egy betegség, akkor sajnos nem tudsz vele mit csinálni, esetleg csináltathatsz cipőt.

2010. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
miért, mi volt a neve amiből leszűrted hogy 13 éves?!
2010. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem egy ilyen oldalon szinte senki nem reggel a rendes adatokkal mert annak az a lényaga hogy megkérdezz olyasmit amit máshol nem tennél ezért azt sem szeretnéd hogy rad ismerjenek az ismerőseid
2010. nov. 18. 07:28
 9/13 anonim ***** válasza:
De mivel nincsenek kiírva az adatok... a nők meg az informatikához nem értők meg nagyon hajlamosak valós adatokat belerakni, felhasználói névbe, jelszóba egyaránt. Nem tudom, mi volt a neved, de ezt már buktad. Majd ha megnősz, lesz magassarkúd.
2010. nov. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ezt kikérem a NŐK nevében, és nem, nem a tinik illetve 'gyerekek' nevébe. a nők igenis érthetnek az informatikához.
2010. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!