Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan cipőbolt ahol...

Van olyan cipőbolt ahol nagyon kis méretű magassarkút árulnak?

Figyelt kérdés
én törpe növésű vagyok ezért keresek magassarkút hogy egy kicsit magasabb legyek de nem találok mimnél magasabb legyen a sarka mert csak 120 centi vagyok a lában is nagyon kicsi kérlek segítsetek régen volt egy ilyen bolt de bezárt és azokban a boltokban ahol kicsi cipőket árulnak nincs elég kicsi számomra
2010. nov. 17. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én meg elmondom, hogy ezzel is csak a saját hülyeségedet bizonyítottad, mert sehol nem állítottam, hogy a nők nem értenek az informatikához. Vizsgáld meg ezt a mondatot:

"a nők meg az informatikához nem értők"


Köszönöm, hogy ilyen ékes példaként állsz :)

2010. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Minek neked magassarkú? 130 cm-el se leszel magas, akkor meg minek töretnéd a lábad? Nem értem..
2010. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért gondolom, hogy 13 éves, mert kint volt a neve és feltett 2-3 kérdést, szintán magassarkúakról.
2010. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!