Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony lányok! Ti hogyan...

Alacsony lányok! Ti hogyan öltözködtök, hogy magasabbnak látszatok?

Figyelt kérdés

158cm vagyok, és 14 éves lány.

nem vagyok kövér, de egy nádszál sem...


Tudnátok segíteni, hogy milyen ruhákat érdemes vásárolnom, és milyen fazon nyújtja a testem?


Köszi.(:


2010. nov. 22. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Most még inkább ne tedd, de a későbbiekben érdemes magas sarkú cipőt hordanod. Nyújt az egyberuha is, de lehetőleg ne érjen térd alá. Szintén nyújtanak a V kivágású felsők, esetleg egy garbót alávéve.
2010. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a mini szoknyák, rövidnacik szerintem hatásosak tudnak lenni:)
2010. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
A miniszoknyában és rövidnaciban épp hogy rövidebbnek látszik. Ideálisabb szoknyában pl a harang alakú, térdig érő. Ha nadrágot hordasz, ne legyen rövid, de hosszú sem. Kerüld a tunikákat, hosszított fazonú felsőket, mert rövidítenek.
2010. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előzővel nem értek egyet. Hosszított poló, cicanadrággal vagy csőnacival, magas vagy közepes sarkúval égigérő lábakat varázsol(amúgy minden második női magazinba a cső nacit ajánlják az alacsony lányoknak). Kabátokból inkább a csípőig vagy a térd fölé érőket részesíts előnyben. A bokacsizmát viszont kerüld!
2010. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tunikában hogy tűnne valaki magasabbnak?Ez logikátlan. Mindenki tudja, hogy minél rövidebb egy felső, annál hosszabbnak látszik optikailag a láb.
2010. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: aki alacsony, annak sokkal kevésbé látod a lábait. Viszont egy hosszított fazonú felsőben legalább a felsőteste hosszabbnak tűnik, te önkéntelenül arra koncentrálsz és nem gondolsz bele, milyen magas.
2010. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

nézd meg ezeken az oldalakon, mit ír! sztem találsz neked megfelelő öltözetet vagy praktikát amivel magasabbnak tűnhetsz! énsem vagyok magas! 15 éves 162-163 cm

2010. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22:33

Ez hülyeség, ne haragudj:O

Attól, hogy valakinek hosszabbnak tűnik a felsőteste, attól az alsó rövidebbnek tűnik, ergo sokkal alacsonyabbnak. A hosszú felsők összenyomják az alakot, ez pedig a pici lányok ellensége!

2010. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!