Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha állna jól egy...

Milyen ruha állna jól egy ducibb lányon?

Figyelt kérdés

160 cm és 66 kg vagyok hamarosan itt a ballagásom és ruhát kell vennem de nem tudok milyet,nem tom melyik állna jól

az eladók az üzletben mindet dícsérik rajtam de azért mert el akarják adni mit tegyek? segísetek!


2010. nov. 22. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudsz megkérni egy barátnödet, hogy kísérjen el? őbenne biztos megbizhatsz. vagy ha más nem, anyukádat is megkérheted h segitsen választani. tudom kicsit gáznak hangzik de nincs senki a világon, aki öszintébben megmondja a véleményét hogy jo vagy nem jo a ruci, mint egy szülö.
2010. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ez a probléma! én a ruha típusára értettem,arra hogy mi nem emeli ki a zsírpárnákat meg a vastag combokat,esetelg melyik az a szín amelyik karcsúsít
2010. nov. 23. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen ruha kell? Nadrág plusz felső nem jó? Nekem azok jobban bevállnak. :)

Fekete gatya, sötétebb, nem tapadós felső, és kész is. :)

Figyelj, hogy csak olyat vegyél meg, ami szted is jóláll és amiben jól érzed magad.

2010. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem egy sima testhezállóbb ruha, sötétebb színben jól állna neked, és mondjuk, ha mell alatt lenne egy kis öv rajta, vagy kötő (ez akár élénk színben is), az tökéletes lenne:) Csak arra kell ügyelni, hogy a te méreted legyen, és nem kicsi, ami ráncolódik rajtad. Olyan kell, aminek pont jó a mérete. Elálló sem jó! Mert az kövérít!


Vagy van a 2 részes estélyi, aminek fűzős a felső része. Sztem az is nagyon csinos lenne rajtad!

2010. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!