Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. S 40-es fehér báli...

S. O. S 40-es fehér báli cipőt keresek! Valaki kölcsön adna 1 alkalmomra, vagy eladná 1-2 ezer ft-ért, esetleg csere, ha valakinek a csládjában van szügség egy 38-as ÚJ bézs színű cipőre?

Figyelt kérdés

Egész héten a cipő után rohangáltam. Hétfőn jártam 3 boltban, mire rátaláltam az ideálisra, ami szép, és volt 40-es méret, nem szandálos kivitel. Kedden nem vittem cipőt a keringős ruha próbára, ezért szerdára visszahívtak, mire rájöttek, hogy a 9cm sarok túl nagy, annyit nem tudnak leengedni a ruhából. (amikor az előleget kifizettem szeptemberben, miért nem mondták kb. milyen cipőt vegyek?) A ruhát viszont már oldalt szétvagdosták a méretemhez, szóval új ruhát sem tudok keresni, előleg már lett fizetve...Holnap megyek a ruháért, azt beszéltük meg keresek alacsonyabb sarkú cipőt. Visszamentem ma levásárolni a cipő árát, de nem volt pici sarokkal, csak 38-as. Amire kicseréltem, ott még jó volt rám, otthon pedig már nagyon szorít (gondolom mert sokan próbálgatták, ami ki volt rakva, és próbáltam amit kaptam az meg dobozos, nem használt)

Holnap lesz főpróba, már vinni kéne igazából a cipőt, illetve amikor hozom el a ruhát már akkor is kellene, de legkésőbb szombatra.

Tudom nem kellett volna az utolsó hétre hagyni, de nem gondoltam, hogy ez lesz belőle.

Budapesten lakom, csere is érdekelne.

A mostani 38-as cipő világos bézs színű, nem hófehér.

Nekem már mindegy jó a fehér is, bézs is, csak legyen. Max. 4cm sarokkal, és fontos, hogy ne ilyen szandálos legyen, hanem belebújós, mert vastag a lábfejem, és kilógna a szandálosból.


2010. dec. 9. 22:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én nem venném fel a drapp cipőt, ne hari. Nekünk anno szerencsénk volt a szalagavatós ruhával, cipővel, mert mind2-őt kölcsönözni kellett.


Keresgéltem neked Google-ben, ezeket a kölcsönzőket találtam:

[link]


1. Jelmezkölcsönzés - készítés Részletek »


Ossza meg ismerőseivel

Üzletnév: Csillagjelmez Kft.

Cím: 1074 Budapest, Alsó erdősor utca 5.

Jelleg: Kölcsönzés, Ruhakészítés

Szolgáltatások: Jelmez,- táncruha,- esküvői, alkalmi és báli ruha kölcsönzése és készítése, farsangi ruha (gyerek-felnőtt), csizmák (női-férfi) puha és keményszárú, karakter, kán-kán cipők, báli cipők, díszmagyar, népviseletek, hagyományőrző, reformkori ruha




2. Esküvői és Táncruha Kölcsönző Részletek »


Ossza meg ismerőseivel

Üzletnév: Campanella Szalon Esküvői és Táncruha Kölcsönző

Cím: 1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 55.

Jelleg: Kölcsönzés, Ruhakészítés

Szolgáltatások: Esküvői és Táncruha Kölcsönzés, készítés




3. Jelmez kölcsönzés Részletek »


Ossza meg ismerőseivel

Üzletnév:

Cím: 7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky. utca 9.

Jelleg: Kölcsönzés

Szolgáltatások: jelmezek, táncruhák kölcsönzése




4. Tánc- és esküvőiruha kölcsönzés, készítés Részletek »


Ossza meg ismerőseivel

Üzletnév: 1001 Ruhakölcsönző

Cím: Budapest

Jelleg: Kölcsönzés, Ruhakészítés




5. VonZHArt Jelmezkölcsönző Részletek »


Ossza meg ismerőseivel

Üzletnév: VonZHArt Jelmezkölcsönző

Cím: Budapest

Jelleg: Kölcsönzés, Ruhakészítés

Szolgáltatások: ruhakészítés méretre, jelmezkölcsönzés




6. Csoportos és egyéni táncruhák és sportversenyruhák készítése, kölcsönzése Részletek »


Ossza meg ismerőseivel

Üzletnév: Budaörsi Jelmeztár / Standupwear

Cím: 2040 Budaörs, Szabadság út 24.

Jelleg: Kölcsönzés, Ruhakészítés

Szolgáltatások: Kölcsönzés, készítés egyedi és csoportos megrendelésre




7. HASTÁNCRUHÁK-KELLÉKEK-TÁNCOKTATÁS Részletek »


Ossza meg ismerőseivel

Üzletnév: Leyla-Oázis

Cím: 1012 BUDAPEST, VÁRFOK 12

Jelleg: Kölcsönzés, Ruhakészítés, LEYLA-bazár

Szolgáltatások: Hastáncruhák-kellékek-hastáncoktatás-fellépés


TELEFONÁLJ oda, mielőtt valahová is elmennél, h fehér, alacsony sarkú, 40-es cipő van-e.

2010. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi a linket, és a sok segítséget mindenkinek.

Szerencsére megoldódott a probléma, most értünk haza, kimentünk a csömöri auchan-ba, és ott volt ráadásul leértékelve 1690ft-ra világos bézs színű, hegyes orrú, húzott rajta a bőr, nagyon szép:)) Mondjuk elég magas, ez is olyan mint az első 9cm-es de inkább legyen azzal a 3cm-rel följebb a szoknya.6 vagy 9cm sarok, ezen már ne múljon.

Nagyon örülök neki, megkönnyebbültem:)))


Így néz ki amúgy:

Köszi a linket, és a sok segítséget mindenkinek.

Szerencsére megoldódott a probléma, most értünk haza, kimentünk a csömöri auchan-ba, és ott volt ráadásul leértékelve 1690ft-ra világos bézs színű, hegyes orrú, húzott rajta a bőr, nagyon szép:)) Mondjuk elég magas, ez is olyan mint az első 9cm-es de inkább legyen azzal a 3cm-rel följebb a szoknya.6 vagy 9cm sarok, ezen már ne múljon.

Nagyon örülök neki, megkönnyebbültem :)))

Így néz ki amúgy:


[link]

2010. dec. 10. 23:24
 13/15 anonim ***** válasza:

Na örülök hogy megoldódott:)Nagyon jó árban kifogtad ezt az ujat,csinos is.3 cm meg nem nagy szóval nem lesz gáz.

Jó szórakozást majd a bálon:)

2010. dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megvolt ;))
2010. dec. 12. 14:58
 15/15 anonim ***** válasza:
21:23-as vagyok: nagyon szép lett:) Tök jó, hogy megvan:) Jó szalagavatót:)
2010. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!