Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkúban járó lányok!...

Magassarkúban járó lányok! Hogy nem csúsztok el a magas sarkú cipőben (csizmában)?

Figyelt kérdés
Én képtelen vagyok a magas sarkú csizmámban lemenni az utcára, még a legkisebb hóban is, úgy csúszkálok... Ti hogy csináljátok, hogy nem estek el folyton? Nektek nem csúszik csak nekem?:)
2010. dec. 14. 17:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én is képtelen vagyok magassarkúban járni télen. Sőt még laposban is :D Éppen hogy egy kicsit csúszik, és tuti h esek.. De még a miniatűr sarkú csizmában is, kb ilyen 1 centisben :D ilyenben

[link]

Ebben is lazán elesek, mert az a pici sarka is megcsúszik :S Úgyhogy én csúszós időben csakis a laposra szavazok.

2010. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
gumitalpú, tehát nem csúszik. még sosem estem el a jégen, pedig napi szinten 7 centis sarkakon közlekedek!
2010. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az enyémnek is gumi talpa van, de sajnos alig van rajta rece, gondolom emiatt csúszik:( Most viszont leragasztottam sebtapasszal, és nemsokára megyek moziba, úgyhogy ki is fogom próbálni, hogy milyen:)
2010. dec. 14. 19:41
 14/18 anonim ***** válasza:
Én ugyanannyiszor csúszom el magassarkúban mint lapostalpúban (évi 2-3 esés sztem genetikailag belém van kalkulálva)...
2010. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

13-14 centis sarkakon járok télen, nem szoktam elesni, egyszer egy fiú ismerősöm ki is röhögött, mert együtt mentünk valahova, jött a villamos én meg úgy sprinteltem a jégen a tűsarkakon, hogy nem is tudott lépést tartani velem.


Egyébként kedden volt egy randim, kivételesen nem magassarkúban voltam és akkorát taknyoltam, mert nem vettem észre, hogy amin átmenni készülök, az már jég nem víz, hogy csak na. Életemben nem égtem ekkorát. :)


De szerintem semmi trükkje. A csizmáim mondjuk nagyon jók, de én csak simán megyek, mint máskor. Nem nagyon van különbség szerintem.

2010. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát én ilyenkor télen eddig általában mindig laposabb csizmát hordtam.

De mivel most szövetkabátot vettem,és a nbarátom is kérte,hogy legyek nőiesebb ezért úgy határoztam hogy most inkább magassarkú csizmát veszek.

Meg is vettem,kicsit furcsa volt eleinte,de meg lehet szokni.

Kicsit lassabban járok benne,nem kapkodok.

Ahogy a mondás is tartja:,,Lassan járj,tovább élsz" :)

Nah jó,viccet félretéve,aki hozzá van szokva a magassarkúhoz azoknak könnyű benne menni.

De aki nincs hozzászokva,az is hozzá tud szokni,lásd...én ezt tettem! :)

Sok szerencsét hozzá!

2010. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nemcsak te csuszkalsz...peldaul nekem jovo heten veszik le a gipszet a labamrol emiatt...🥺
2022. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jaj :( hogy történt, milyen volt a cipőd? Jó régi kérdés amúgy ez, szerencsére már jobban boldogulok, mint amikor kiírtam :D
2022. jan. 25. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!