Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hány évesen kezdtetek...

Lányok! Hány évesen kezdtetek el magassarkúban járni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20, de igazából általában csak heti 2-3-szor veszek magassarkút, amúgy inkább lapos, de mindkettőt szeretem, csak a magasban fáj a lábam és pihentetni kell:)
2010. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az első magassarkúmat ami egy bokacsizma 16 évesen (vagyis most szeptemberben) kaptam. Kb 5 centis, de nekem ez is bőven elég...
2010. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12...:S mert kis ribi voltam. :D és benyúltam anyum csizmáját. Jah hozzáteszem 8 osztályos gimibe jártam és ott ugyebár együtt voltunk a 18 évesekkel, tehát hamarabb kezdtünk el sminkelni divatolni, az ofőnk előre szólt is a szüleinknek amikor felvettek minket :D:D


Aztán magastalpú - nem igénytelen- szép fehér bőr csizmám volt, nem a kínai repedezős fajta.


Utána miss punknak képzeltem magam, szal nem.

Aztán 16-17 megint sokat hordtam.


Érettségi előtt óta csak inkább partyba, mert annyi könyvvel mászkáltam a különóráim miatt hogy majd' megszakadtam, meg egyetemen is...

2010. dec. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én 15 vagyok, és nem hordok hétköznapra, max ha megyek valahova.. mármint olyan tényleg magas sarkú magassarkút (xD ez értelmes volt xD)
2010. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13, és mosmtár rendszeresen járok magassarkúkban ;)
2010. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na az utolsónak sincsenek szülei....vagy csak sz*rnak rá :D
2010. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14 körül
2011. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!