Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előszedtétek már a tavaszi...

Előszedtétek már a tavaszi cuccaitokat?

Figyelt kérdés
Én valamelyik nap a világos átmeneti kabátomban meg egy zárt, de nem magas szárú körömcipőben mentem dolgozni, aztán megjegyezték, hogy de meleget érzek. De amúgy tényleg nem fáztam, a lábam sem. Meg valahogy jobban érzem magam, mint csizmában, meg a fekete télikabátomban.
2009. jan. 23. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De jo neked! En is nap, mint nap gondolok ra, hogy mikor lehet mar egyre lejjebb oltozni! Utalom, ha ezer reteg van rajtam, de fazos is vagyok. :(


Viszont ha vasarolok, akkor mindig a jo idore veszek cuccokat, mondvan, mar egyre kozeledik. :)

2009. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hidegben még nem vettem elő. :)
2009. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, sőt még meg sem fordult a fejemben. Nincs még olyan jó idő és febr. elején jön újra a hidegebb levegő. Ráér még az az átmeneti kabát. Vigyázz, mert becsapós ez az enyhébb idő, könnyen meg lehet fázni, bacit összeszedni.
2009. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én is csak tegnapelőtt szedtem elő, vagy nem is tudom melyik nap, mikor 100 ágra sütött a nap. Akkor olyan melegebb volt. Amúgy hallottam én is a hidegebb időt.. hát sajnos... pedig már elmúlhatna
2009. jan. 23. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Még én se vettem elő a tavaszi cuccaimat, pedig én is nagyon szeretném... De engem ez a "csizma-csőnadrág" divat is zavar,mert felgyűrődik a nadrág szára, és az úgy milyen már... Várom a tavaszt... :)
2009. jan. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah csizma csőnadrág - én is utálom. Az még hagyján, hogy nem esztétikus, attól másnak még tetszhet, de nekem baromi kényelmetlen is.
2009. jan. 24. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:

én el se pakoltam őket :D bármikor szükségem lehet valami vékonyabbra is,szoval inkább hagytam öket elöl...

:D

2009. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!