Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Strandon /aquaparkban (vagy...

Strandon /aquaparkban (vagy esetleg uszodában) hol szoktátok tárolni a cuccaitokat? Olyanokra gondolok, mint pl: szem. Igazolvány, mobil, vagy jogsi. Ilyenek.

Figyelt kérdés

Törölköző/lepedő alatt vagy olyan helyre mentek, ahol van szekrény is? És hová szoktátok tenni a szekrény kulcsot?


Ne haragudjatok, nem találtam ennél jobb topicot. :)


Eddig barátnőimmel voltam főként strandon, akkoriban mindig az egyikünk kint maradt és kész. Mostanában már csak kettesben mennek el a pasijukkal, főként külföldre... Én meg itthon strandolok :) de mindig gondban vagyok, hogy hová is tegyem el a szekrénykulcsomat. Már-már közeledik a nyár :))) Eddig láttam olyat aki a csuklójára kötötte cipőfűzővel, de szerintem az olyan snassz, láttam olyat is, hogy a lepedő alá tették, ezt meg nem tartom olyan nagyon biztonságosnak... esetleg bele szoktatok varrni egy kis zsebet a bikini valamelyik részébe? :)


(aki még viccből is azt írogatja, hogy dugjam fel, az biztosra veheti, hogy lepontozom!)


2010. márc. 4. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
vegyél havai mintás fürdőnadrágot.hátsó zsebben jobb oldalt van benne gumi, ami arra való, hogy a szekrénykulcsot rákösd.jogsit hagyd a kocsiban, szem igazolványtmeg tedd a nadrágzsebedbevagy a cipődbe
2010. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!