Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a turkálókról?

Mi a véleményetek a turkálókról?

Figyelt kérdés
miért szeretitek/nem szeretitek?miket vettetek már?(legjobb vétel?)és hol?
2010. dec. 22. 21:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én az akasztós turikat csipázom, ki lehet fogni jó cuccokat. viszont ahol egymás hegyénhátán vannak a ruhák azt nemszeretem, mert türelmetlen vagyok átnézni az egészet.
2010. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Imádom a turikat! Mindegy milyen, szeretek ott nézelődni, áttúrni mindent:) A Legjobb vétel? hmm. Talán egy tök új tunika! Még rajta volt az eredeti cetli 13font lett volna eredetileg. én 990ftért vettem:)
2010. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én ingyen turkálóba jártam, sajnos nemrég megszünt. Minden volt ott, vadiúj márkás ruhákat hoztam el ingyen, amin rajta volt a cimke stb... Nekem mindegy hogy vannak a ruhák zsákba, felakasztva vagy akár hogy szeretek turiba járni, sok jó cuccot lehet találni és fillérekért megvenni, amik ugyan olyan jók mitha most vetted volna meg egy üzletben piszok drágán.
2010. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Renoválást szeretem (Blahán a Dohány utcában).


Kissé drágább hely, de gyönyörű holmik vannak a plázás árak töredékéért.


Ma voltam, egy hosszú piros inget vettem (ingruha) 2900 Ft- ért. Címkésen. Akciósan 4800 Ft most a Tally Weijlben egy hosszabb ing..... és amit turiztam az jobban néz ki és jobb minőség.....


Kilósban a Csepel Plázai kilóst szeretem.

2010. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
én nem szeretem a turkálókat, 4-5× voltam eddig életemben, de valahogy nem jött be, ezzel nem azt mondom, hogy ez ciki lenne, mert sokan mondják, hogy milyen jó márkás cuccok vannak ott, és ez igaz is mert az egyik barátnőm is onnan vásárol, de én akkor se lennék képes bemenni egy turkálóba =S ez van ^^
2010. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem.

Nem azzal van a bajom, hogy használt a ruha, mert vaterán, meg teszveszen is vásárolok.

Csak sajnos a turkálókban, ahol a közelmúltban jártam, drágábbak voltak a ruhák, mint máshol újonnan (nem márkásra gondolok), és annyira nem is tetszenek, hiába márkás, meg angol.

2010. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

6 éve csak turiból öltözködöm, cipőt és fehérneműt kivéve (már néhány harisnyakötőt beszereztem átlag 100FT-ért). Én nincs annál jobb érzés mikor egy buliban , vagy az utcán nem virít a képembe 6 másik olyan ruha ami rajtam van. Levi's farmerok 900ft, van egy olasz kosztümöm (1200), ami a cimke után kinyomozva a neten 800euró. jah meg a legszebb egy salomon sportszandi, amin rajta volt gyári cimke (1500ft) katalogus ára pedig 24E.

A páromnak bevart zsebű (egyszer semm viselt) Pierre Cardin 3 részes öltöny (2200)

Szóval én mindenkinek , akinek van szabadideje és törekszik arra hogy ne tucattermékként jelenjen meg, csak ajánlani tudom a turkálást.

2010. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem. Sokszor alig használt, vagy nem is használt márkás cuccokat lehet kapni pár száz forintért.
2010. dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23:27-es válaszoló: te hova szoktál járni?? ;)
2010. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én megszállott turkálóbajáró vagyok:D Imádom a turikat, a ruháim kb. 90 %-a onnan van. Pont a minap gondolkodtam azon, ha ilyen streetfashion leszólítana, akkor kb. az összes ruhámra csak azt tudnám mondani, hogy turkáló:D

Egy dolgot kifogásolok manapság: az árakat. Egyszerűen úgy gondolom, hogy mióta nem ciki turiba járni, egyre drágább. Kilós turikat alig látok, illetve ott ritkábbak a jó cuccok. A nem kilósban valóban gyönyörű dolgok vannak, de drágán. Szóval 'használt' ruháért 2-3 ezer forint nekem picit sok, még ha valójában új is. Emiatt picit kevesebbet vásárolok, mint régen, de ha ruhát veszek, csak turiba megyek.

Apropó, örülnék, ha írnátok jó tippeket, hogy hol vannak olcsóbb, de minőségi turik. Az egyik válaszolónak mondom, hogy a Renoválást én is imádom, gyönyörű dolgokat kifogtam már ott, bár kissé valóban drága.

2010. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!