Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a turkálókról?

Mi a véleményetek a turkálókról?

Figyelt kérdés
miért szeretitek/nem szeretitek?miket vettetek már?(legjobb vétel?)és hol?
2010. dec. 22. 21:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Én nemrég kezdtem turiba járni :) De tetszik. :) Egy fekete buli felsőt vettem. :D És ahogyan már írták előttem, legalább nem jön szembe az utcán velem egy ugyanolyan :)
2010. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
73%
egyedi darabokat lehet találni:)
2010. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
46%
vegyes. vannak nagyon nagyon rossz helyek és jók is.
2010. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Én főleg a darab áras turikat szeretem, a kedvenceim a Hádák. Sajnos az igazán szép darabok itt sem olcsók. A kilósokban csak ritkán találok jobb cuccokat. A Renoválást nagyon drágán találom. Szerettem még a Gardrobe turkálókat, de múltkor fél füllel azt hallottam, hogy megszűntek.
2010. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Én nem szeretem mert alergiás vagyok.Bemegyek s egybol jön a tusszögés.Kikell jöjjek mielött átnézhetnék valamit alaposan
2010. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
IIIIIIIIIIIIIIIIIImádom!!! Csongrád megyei vagyok, de sajnos ahova járok mind megszűnik előbb vagy utóbb! Volt egy nagyon jó, iszonyú jó dolgokat találtam 400 forintokért ( de úgy hogy több ruhát is vásároltam).. Megszűnt... Volt egy igazi belevaló hatalmas turkálós turi.. Ott nagyon nézni kellett ha találni akartál valamit, de ha találtál akkor az iszonyat jó volt! Megszűnt.. Volt még egy, nagyon nagyon olcsó, több kiló ruhát vettem ott többször és még sosem fizettem ezer forintnál többet! Sajnos darab áras lett így már nem éri meg nagyon, a ruhák is rosszabbak lettek. Most egy vállfás a favoritom, bár az nagyon drága, de ott tényleg elképesztően jó cuccokat fogtam már ki..
2010. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Undorodom tőlük. Fúj, gusztustalan! Most nem azt mondom, hogy nekem márkás kell, meg ilyen olyan Nike, Puma ( stb. ), de fújjjj ..... Nem vetem meg azokat, akik turkálóból öltözködnek, de én sosem lennék képes más, összeizzadt, összemocskolt gönceit hordani ( még ha ki is van mosva ). Mint már írtam, szerintem gusztustalan!
2010. dec. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat en szemelyszerint turkaloban dolgozom >< Az elozohoz hozzaszolva, lehet azthiszed, hogy osszeizzadt, meg koszos, de az igazsag az, hogy mi mielott barmit kirakunk ATNEZZUK! Amin 1 folt is van, az mar mehet is a kukaba. Semmit nem rakunk ki ami nem kifogastalan. Egyebkent en szeretek turkalni :D Sokszor megpakolva jottem haza, es markas cuccok is vannak :) Nemreg egy Miss Sixty ruha volt, eredeti cimkevel, 30 akarhanyezerert :o Ja es multkor egy Missoni taskat is talaltam, ami ugye nem olcso >< De egyebkent is ha veszek ott valamit, az elso, hogy kimosom :)
2010. dec. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
03:38 hol dolgozol? csak kíváncsiságból, ha ilyen jókat lehet kifogni, mint mondtad! ;)
2010. dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
:D Angliaban, az elozonek valaszolva :)
2010. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!