Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kell mindenáron követni...

Miért kell mindenáron követni az öltözködési divatot?

Figyelt kérdés
Szerintem a divathajhászás egyenlő az egyéniség feladásával. Én nem adom fel az egyéniségem néhány új ruha miatt,ami hamar kimegy a divatból.
2010. dec. 27. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell mindenáron követni. Azok követik, akiknek nincs kialakult stílusuk és egyéniségük.


Én sem szoktam ész nélkül követni. Van ami megtetszik az újabb kollekciókból, de csak azért sosem veszek fel ruhát, mert divatos.

2010. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan azért, mert nincs egyéniségük, és ezzel a nagy többség, a tömeg részei lehetnek, menőnek, valakinek érzik magukat.
2010. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy különcnek fogok tűnni,de én nem vagyok hajlandó birka módjára követni a divatot. Mint ahogy a nyáj megy a pásztor után,a sok ember úgy követi a divatot.Én inkább maradok a klasszikus cuccoknál.
2010. dec. 27. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én már vagy 7éve öltözködöm ugyanúgy. voltak ennél extrémebb korszakaim végül mindig visszajutok a jó öreg egyenes szárú farmer(sötét színben), a póló és a fekete, kapucnis pulcsi kombóhoz. a tornacipőt deszkásra váltottam gerincproblémák miatt. ennyi. sosem tudnék úgy öltözni, mint ezek a mostani divatcicák: cicanadrág, ez a yeticsizma, kiscukitáska... kényelmetlen és flancos. sosem voltam nőies alkat, mindig is voltak férfiruhák a szekrényemben, 7éve. nem adnám fel. csak ez kezdett divatba jönni... :S

17L

2010. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző, el kell keserítselek, te is tucat vagy xD Én 8éves korom óta hordtam tornacsukát (most vagyok 21), aztán már nincs pofám felvenni, mert mindenkin az van... -.-"

Annyival bővíteném, hogy a divat az agyatlan, stílustalan és gazdag embereknek lett kitalálva. Ha szeretném, se tudnám megengedni magamnak, hogy szezononként lecseréljem a fél ruhatáramat. :(

2010. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!