Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, mit vesztek fel ebbe...

Csajok, mit vesztek fel ebbe a hidegbe? Hogy öltöztök rétegesen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is imádom a fűzőt ebben az átkozott hidegben.
2010. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Van ám (de az "mell alatti" ) XD De itt főleg a fűzőrajongó férfiakra gondoltam, és nem a fűzőhordókra. De ha belegondolsz a régebbi századok folyamán az egyenes hát céljából gyakran hordtak a férfiak is fűzőt, ruha alatt :D

Egyébként abszolút nem kényelmetlen, a legrövidebb mell alatti fazonok (övfűző) kivételével minden fűző takar minimum mell alattól a medencecsontig, de van olyan is, amelyik a fenék feléig ér (mind2 típusból). És mivel vastag anyagból készülnek, inkább melegben nem lehet őket hordani, nyáron fel sem veszem, ha nincs 20 foknál hűvösebb, mert belesülök. Belül vastag, puha pamut, kívül meg általában minőségi brokát, bársony, taft, selyem, szatén, de mindenképpen természetesen anyag, hogy ne pálljon bele az ember, és lélegezzen a bőr alatta.

na szóval vastagok, és takarják az derekat, csípőt, hátul meg van egy ún. hátvédő panel, ami a fűzés mögött található, tehát ha befűzzük sem a házunk látszik ki, hanem ez a bizonyos anyag, szóval a hátunk sincs szabadon:) Persze ez visszahajtható vagy levehető általában, hogy azért a melegben lehessen hátat villantani :D De mondom, télen a felső fölé veszem, úgy végképp nem fázok :D

2010. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
márhogy a hátunk, nem a házunk, mert azt csak a csiga hordja arrafele :D
2010. dec. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én térdig érő, szőrös zoknit, farmernacit, csizmát, pólót vagy pulcsit, zippzáras pulcsit, síkabátot, sapit 2rétegű kesztyűt, ennyi :)
2010. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!