Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez jó lesz szilveszterre? (képek)

Ez jó lesz szilveszterre? (képek)

Figyelt kérdés

ruha : [link]

cipő: [link]

ilyen csak mindenhol matt fekete színű mint a fűzős részen.

+plusz kis kerek csillogós fülbevaló,kibontott szőkés barna haj és valami szemsmink ami illik hozzá egy 172cm (magassarkúval 182cm) és 55kg os 17 éves lányon?

köszi:)


2010. dec. 27. 23:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

tudom milyen cipőd van, nekem is van csak szürkében :) jóskán vettem 4ezerért xD

sztem illenek együtt nagyon, ezt a ruhát énis próbáltam csak nekem vhogy a mellrésze mindig kicsi volt :(

2010. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
szerintem nagyonjó a ruha és a cipő is:)
2010. dec. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
melyik new yorkerben és mikor? mert én még nem vettem meg...
2010. dec. 28. 01:49
 14/20 anonim ***** válasza:
én spec a békéscsabai newyorkerben láttam leértékelve 3000ért :)
2010. dec. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek,a cipő nem rossz,sőt még tetszik is ,ha a tiéd tényleg csak fekete,mert elbírom képzeli és úgy jobb...

Csak ez már nem annyira divat...

Én inkább egy ilyet választanék szilveszterre:

[link]


(most ez a divat)


Rajtam egy ilyesmi lesz,bár nem sokáig,mert fellépek meg előtte dolgozom is egy kicsit szóval...bulizni csak pont éjfélkor lesz időm,de akkor is ilyen lesz rajtam amikor csak lehet:

[link]


Vagy szerezz be te is egy bokacsizmát...:)


Vagy egy ilyet: [link]


A ruhám ugyan olyan mint amit linkeltél csak egyszínű fekete....


Amúgy a ruhával semmi baj,az teljesen jó és divatos!!


Jó bulizást!:)

2010. dec. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%

Júúj biztos nagyon csini leszel!! :)

Azért meg külön vagy annyira magabiztos, hogy a 172 cm magasságodhoz felmersz venni egy 10 cm magas sarkú cipőt. :) Én is 17 éves vagyok és 170-171 cm, de engem nagyon zavar. :/ A környezetemben mindenki alacsonyabb és valamikor meg is jegyzik, hogy milyen magas vagyok... mondom kösz. :D Pedig én is úgy szeretem a szép sarkas cipőket. :)

De ahogy itt körbeírtad magad, olyan leszel mint egy igazi topmodell! :)

2010. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek :)

én imádok magas lenni..és szerencsém van mert a barátom még így is magasabb,ha magassarkút veszek a többiek meg nem zavar ha kisebbek :D

mindenkinek boldog új évet!

2010. dec. 28. 14:12
 18/20 anonim ***** válasza:
31%
ha cipővel 182cm vagy akkor inkább lapos talpút vegyél fel,vagy valami kisebb sarkút!!
2010. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

valaki írta hogy ez a cipő már nem divat... hát ez baromság! nézz csak körül nagyon sok helyen lehet ilyeneket kapni!

amúgy baromi csini leszel, és a lényeg hogy magad szépnek érezd meg jó kedved legyen , jól érezd magad a ruhádban. a barátod meg tuti értékelni fogja!:)

2010. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

a ruhám változott mert ilyet nem kaptam..a cipőm mellett kitartok mert imádom és meleg és miért ne vegyek fel ha a barátom így is magasabb és csak csinosabb leszek tőle és szeretek magas lenni :)

köszönöm mindenkinek.

2010. dec. 28. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!