Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nyakláncot vegyen egy...

Milyen nyakláncot vegyen egy 18 éves fiú?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyakláncot venni, mi az ami jól mutat, mi az amit ne vegyek, mert égő. Gondolok itt arra, hogy fanyaklánc, aranynyaklánc, vagy fém vagy nem tudom.. nem értek hozzá, azért kérem a segítségeteket. Lényeg, hogy ne legyen cigányos (villogó), inkább igényes, mint ilyen csicsás..
2011. jan. 1. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a stílusod, akkor a fagolyós nyaklánc tényleg nagyon klassz. Viszont ha nem ilyen vagy, akkor egy vékonyabb ezüst lánc, az nagyon igényes tud lenni.
2011. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát aranyat semmi képen se vegyél!

Egy fa nyaklánc nem rossz...

De van aki egy vékony fekete bőrszalagon egy olyan kisebb medál vagy hasonló,az sem csicsás:-)


?/L

2011. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszenek a fa nyakláncok fiún, szerintem az jól állna, bár aztis tudnunk kéne, hogy milyen a stílusod...
2011. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Általában sportosan öltözködök, de nem követek semmiféle divatot, meg nem is értek ehhez :D Annyit tudok, hogy általában jól mutató pólókat hordok, változatos színekben. testalkatom: sportos/arányos, szemüveget viselek alkalomadtán. Köszönöm az eddigi hozzászólóknak :D
2011. jan. 1. 15:30
 5/11 anonim ***** válasza:
2011. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2011. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem a legjobban akkor jársz ha egy ezüst nyakláncot veszel. egy sima ezüstöt akármilyen fazonban ami neked tetszik. ezzel nemtudod elrontani. csak ne ess túlzásokba, nelegyen se túl vastag, se túl vékony, ne lógjon le róla semmi...egy egyszerű ezüst nyaklánc amilyen fazonban neked tetszik.
2011. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a fa nagyon hülyén néz ki.

A legjobb az amcsi katonai medál, bár tudnám hol lehet venni :(

2011. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
olyat vegyél amilyen tetszik... -.-
2011. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vegyél, ami neked tetszik. Most mondhatjuk, hogy nekünk mi jön be egy pasin, de ahány ember, annyi ízlés... pl. én ki nem állhatom az ilyen afrikaias színes fagolyós fojtogatóan rövid nyakláncokat fiúkon (főleg azt, ami zöld, piros, sárga meg faszínű egyben... régebben nagyon trendi volt, mindenkinek olyan volt nálunk), de ez csak egyéni szoc. probléma... de ha kíváncsi vagy rá, nekem pl. az ilyen bőrrel kombinált medálos (nem fémmedálos, hanem fa vagy bőr) vagy vékonyabb ezüstláncok (és abból sem a pancer meg a gucci-logóra hajazóak, és ha van rajta medál, akkor vmi egyszerűbb) jönnek be pasikon...
2011. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!