Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17 éves lányok! Hogyan öltözkö...

17 éves lányok! Hogyan öltözködtök? Mit használtok szépségetek ápolására?

Figyelt kérdés
Erdélyben élek, 17 éves vagyok. Szeretném megtudni, hogy határon túl hogyan öltözködnek a korombeli lányok.Tudom ez a kérdés nemcsak az öltözködésre vonatkozik, de attól függetlenül, szeretném ha leirnátok, hogy festitek-e hajatok? Mennyire sminkelitek magatok? Mit használtok hajat ápolására. Aki úgy gondolja, privit is küldhet, esetleg képet is. Célom az lenne, hogy picit kimozduljak az itteni divatból, és akár létrehozzak egy frissebb ruhatárat, ami nem annyira megszokott itt.
2011. jan. 5. 22:02
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsánat az esetleges hibákért
2011. jan. 5. 22:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem festem a hajam, nem sminkelem magam, én a természetesség híve vagyok, de ez teljesen változó. Öltözködésemre is ez jellemző, egyszerű, természetes.
2011. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 18 éves vagyok, de azért válaszolok. :)

Szóval, én festem a hajam (ilyen színűre: [link] ), nekem egyáltalán semmi baja sincs a festéstől. Most szeretnék majd ilyen színre váltani: [link]


Kb. heti 1-2-szer használok hajpakolást, sajnos gyorsan zsírosodik a hajam, így mindennap megmosom. Mindig szoktam sminkelni, de csak "szolidan": barna szemcerka, szempillaspirál (göndörítés után), alapozó (ahova kell), púder, pírosító, így elég természetesnek hat. Öltözödés... huhh, elég sok farmerem van (egyenes vagy csőszárú), kb. így szoktam öltözködni: [link]


Most így hirtelen ennyi, ha van még kérdésed, nyugodtan írd meg. :)

2011. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem lehetnek nagy különbségek:)

Festem a hajam,(ezzel: [link] majdnem ilyen az eredti hajszínem,de a festés fénylőbbé,élénkebbé teszi. Mindennap sminkelek,tussal kihúzom felül a szemem,spirál,rúzs,szájfény,pirosító(+alapozó,korrektor, púder). Ez kb 5 perc alatt megvan,és jól néz ki:)

A hajamra Serical Frutta hajpakolást( [link] használok balzsamként,heti egyszer Gliss Kur vajpakolást vagy mit használok:D Amikor még vizes,befújom Gliss Kur hővédővel.

Az öltözködésemben semmi 'különleges' nincs. Térdig érő lapos csizma,csőfarmer,sima vagy farmer hatású leggings... igyekszem olyan darabokat választani amik nőiesek,kiemelik az alakot.

2011. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem sincs nagy különbség.

amúgy a legtöbb ember festi a haját. (szőke, barna fekete)

öltözködés.

1. cicanadrág, ugg csizma, nyáron magassarkú, valami hosszított felső, szövetkabát (bőrkabát)

2. tornacipő, cső/répa-nadrág, egyszerű póló, kardigán, bőrdzseki. (az értelmesebbik fele télen általában adidas/nike cipőre vált, illetve térd, féllábszárig érő csizmára)

3.szoknyák, rövidnadrágok harisnyával, térdig vagy a fölé érő csizma, valami kivágott felső és szövetkabát.

4. ennek a háromnak a végleg ízlésficamos keverése.

5. póló/ing, nadrág/cicanadrág (az ing hosszától függ jobb esetben)sportcipő/csizma.(féllábszár, térdig érő.)


úgy nálunk a suliban ez az átlag.

2011. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, én is erdélyi vagyok:)

s voltam már Magyarországon huzamosabb ideig,és bátran kijelenthetem, hogy semmi különbség nincs.:)

egyébként aki szép akar lenni és adni akar magára, az akárhol megteheti független attól, hogy Romániában vagy esetleg Magyarországon él.

ebből a szempontból egy kicsit értelmetlennek találom a kérdésed, de azért gondoltam válaszolok. BUÉK!

15/L

2011. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Elég természetes jelenségnek tartom magamat, nem festem a hajamat, smink is csak annyi, hogy bepúderezem a homlokomat és az orromat, hogy ne legyen fényes. Szemcerkát és spriált csak néha használok, pl. szalagavatóra.

Mindig szoknyában járok, kicsivel térd fölé érőket vagy térdig érőket hordok. Néha legginsel, ha éppen olyan kedvem van. Felsőket H&M-ben, Marks&Spencerben és Zara-ban szoktam vásárolni, néha még turkálóba is elmegyek.

Erdély melyik részén élsz? :) Csak azért kérdezem, mert nyaranta két hetet szoktam táborozni Brassótól pár órára egy kis faluban.

17/L

2011. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem is nagyváradi apukám és a nagyszüleim is ott laknak:)

nekem vöröses barnára volt festve a hajam ilyen világosabbra de már egy éve minimum hogy növesztem és nem festem meg semmi. próbálom minél kevesebbet vasalni, de ha városba megyek barátnőkkel vagy akármi akkor vagy kivasalom vagy olyasmire csinálom mint miley cyrusnak na kb olyan hajam van általában:) szeretem nagyon az ülepes farmereket, a szakadtabbakat, a szűkeket, a bő szárúakat egyáltalán nem szeretem, imádom a magassarkúkat azokból is csak a platformokat, amiknek szép hosszú sarka van és kerek orra. felsőkből nagyonsok félét tudnék mondani, ami tetszik. imádom a szőrmét, a szőrme mellényeket, amik mostanában divatosak , szeretem azokat a vastag öveket, amiket mell alatt kell hordani, de ne legyenek csicsásak. szeretem a hosszabb női ingeket, amiket akár ruhaként egy övvel meg topánkával vagy magassarkúval és cicagatyával fel tudok venni egy övvel díszítve. szeretem télen az ugg csizmákat, nyáron pedig amikor tehetem magassarkút veszek fel vagy lábközös papucsot ha kényelmes napom van. a nagy táskákat részesítem előnyben, de szeretem azokat a kis retikülöket, amiknek hosszú vállpántja van. smink téren tust, fekete, szürke, ezüst szemhélypúdert a szememre, korrektort a számra használok, hogy ne legyen piros, mert bőrszínűen vastagabbnak hat egy kis átlátszó szájfénnyel. télen alapozót is használok púderen kívül, nyáron viszont max pirosító, úgyis barna vagyok. szempilla göndörítőt szerintem mindenképp szerezz be, mert az nagyon sokat javít az összhatáson. én a szempillaspirált úgy használom, hogy először a szempillák végét festem ki, hogy hosszúak legyenek és utána lassan húzom végig a szempillán a spirált:) hát nagyjából ennyi

2011. jan. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát én festem a hajam szőkére és rózsaszínre vagy kékre. :D

Sminkelek is, elég erősen.

Nekem ez tetszik....

Öltözködésem az ilyen teljesen egyszerű egyébként:

egyenes szárú nadrág(tehát nem cső, ami rámtapad, hanem bővebb kicsit)

póló(mintás vagy egyszínű, általában sötét színek, de van pár pasztell színű is. Márkák: Bizo, Famous..New Yorker néha és turkáló.)

cipő (deszkás vagy slip-on. Márka: Vans, Fallen...)

Pulcsi, ami általában kapucnis(Márka: Volcom, New Yorkeres fos, vagy turis)

Kiegészítőnek rengeteg karkötőm van, gyűjtöm őket, és különben is mindig azt kapok mindenkitől. :) Táskám egy Vans hátizsák, az egész életem benne van általában... :/

Hm. Hát ennyi, nem vagyok különb senkinél. :D

17L

2011. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor válaszolok énis :)

Festem a hajam, de kb csak 2.havonta. Ilyen színűre: [link]

lapockámig ér a hajam általában kivasalom, de mostanában hogy jobban megnőtt rászoktam a göndörítésre.

Smink: Általában csak szempillaspirál és kevés szemceruza (fekete)alapozót, púdert csak ritkán ha jön 1-2 pattanásom, de hál' Istennek ritkán van ilyen :)

Szűk szárú farmert hordok, nem koptatottat egyszínűt csak, télen bokacsizma. [link] feketébe) magassarkút ritkán hordok. egyszerű kardigán, póló. :) 18/L

2011. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!