Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell elkezdeni egy...

Deniel17 kérdése:

Hogy kell elkezdeni egy ruhatervet?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok....Hogy először grafikával is rajzoljam (Fekete-Fehér), Meg színessel is?? Meg hány ruhadarabot kell hogy rajzoljak hogy egy kollekció összejöjjön??...
2011. jan. 8. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokat, minél többet, és legyen valami, ami összekapcsolja őket, attól kollekció a kollekció ugye. Rajzolni... hát nem tudom minek tetted fel a kérdést, csak elméletben érdekel, vagy gyakorlatban van rá szükséged, de utóbbi esetben gondolom van szakmabeli a közeledben, aki tudja pontosan. :D Igazából rajzokat eddig színeseket láttam, és jobb helyeken anyagminta is van mellette rögtön. Sajnos nem vagyok szakmabeli, szóval sokat nem tudok, de remélem hasznát veszed ennek, amíg nem ír valaki okosabb. :D
2011. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!