Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az baj, hogy 14 évesen magassa...

Az baj, hogy 14 évesen magassarkúakat hordok?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy miért,de nekem kényelmesek és jól is állnak.

Rengeteg van,de a barátnőim szerint ez nem tesz jót a lábamnak.

Igaz ez?


2011. jan. 18. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ,hogy mekkora a sarkuk. Mondjuk a barátnőidnek igaza van,mert a magassarkú miatt nem természetesen tartod magad,ezért sérti a gerincet,a térdet és a lábfejet (ezalatt értem a bokát is).

L/15

2011. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, de ne hordj minden nap magassarkút! Pl. minden második nap csak és akkor már fele annyira károsít. (Állítólag aki csak magasat hord annak megrövidülnek az izmai a vádlin és nem lesz képes laposban járni. Ha csak minden második nap hordasz, azzal ezt elkerülheted.) 14 évesen nekem is magassarkú volt már a csizmám. Igaz, csak a csizmám.
2011. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából néha már fáj a lábam,ha lapos talpú van rajtam,az osztálykiránduláson is mindenki röhögött,hogy én 10 cm-es cipőkben sétáltam :$
2011. jan. 18. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak minden 2. nap hordj :)
2011. jan. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy lapos talpúban már fáj a lábad. Így fogsz 18 évesen már görbe lábakkal és ferde gerinccel rohangálni a kórházba. De ha neked megéri, akkor hajrá. Végül is a csinos magassarkú többet ér, mint az egészséged.
2011. jan. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

30 évesen deformált lábujjaid lesznek, fájni fog a csípőd és a derekad.

lehet magassarkút hordani, de mindennap, meg osztálykirándulásra nem tesz jót (azt meg nehari, de nem hiszem el, hogy kirándulni kényelmes egy magassarkúban). mindennek megvan a maga helye, tudni kell mértéket tartani! ...tudod, arany középút :)

2011. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne hordj mindennap. Egyébként 10 cm-set hordasz? Ha nekem megengednének akkorát *-*
2011. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!