Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » " Csabitsel.hu " Ez egy...

" Csabitsel.hu " Ez egy valódi oldal? Vagy csak átverés?

Figyelt kérdés
Már tartok ezektől a netes rendelős oldalaktól. Most találtam rajta egy két szép ruhát ami tetszik, de nem merek rendelni. Valaki rendelt már innen?
2011. jan. 20. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem már az taszít, hogy a válassz egyedi kínálatunkból szöveget egy sz-el írták.
2011. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Basszus, tényleg. :( Ezek szerint kamu? Nem hiszem el, hogy senki nem rendelt még innen. Olyan szép dolgokat találtam, annyira bánt. Azért köszi, hogy szóltál.
2011. jan. 20. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én életemben nem hallodtam erről az oldalról.Miért nem rendelsz olyan oldalakról amit legalább dicsérnek is....e-bay,vatera.
2011. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már tőlük,nem tudom miért szidjátok őket egy elírásért, nagyon kedvesek és segítőkészek. Én egy trikinit rendeltem,sajnos a fürdőruha mérete kisebb volt mint én, de szó nélkül kicserélték nekem nagyobra...
2011. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Atiking válasza:

Sziasztok


Bár fiú vagyok de már én is rendeltem tőlük, persze nem magamnak, az oldal eredeti, létezik, a ruhákat minden gond nélkül megkapom az oldalon feltüntetett árakon.

Rosszat nem tudok mondani az oldalról.


Emellett az hogy elírtak 1 cseszett szót az oldalon, mért lenne átverés?? Tévedni emberi dolog, mindenki hibázhat, szüleid pl ott hibáztak hogy összehoztak Téged.

Így kérlek ne írj véleményt olyan dologról amiről fogalmad sincs.

2011. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!