Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítenítek? Én öltözködési...

Segítenítek? Én öltözködési tanácsokat adnék azoknak, akiknek nem alakult még ki a stílusuk, vagy csak nem tudják, h mit vegyenek föl egy buliba, vagy bárhova.

Figyelt kérdés
Sokan mondják nekem, h jó érzékkel választok ruhát, és szívesen adnék tanácsot másoknak, az alapján, h röviden leírják, h milyen az ízlésük. Csak kíváncsi vagyok, h jók-e az ötleteim.
2011. jan. 20. 20:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Másodiknak én is segítenék, szerintem értek hozzá én is.

Szóval, nadrágban, ha lapos a feneked, akkor díszes farzsebes nadrágot válassz, ez kerekíti a popsid. Ha széles a csípőd, de karcsú a derekad, vegyél fel trapéz nadrágot! Az derekadat hangsúlyozd övvel! Hm, semmiképpen ne hordj olyanfajta pólókat, amik nagyok rád, mert így még nagyobbnak fogsz tűnni. A kerek, vagy V nyakú pólót hordj, utóbbi kiemeli a melledet jobban - ha azt nem szeretnéd, hanyagold. Továbbá jól állnak a vastag pántú felsők is. Ne hordj vízszintesen csíkos ruhákat, illetve halvány színeket, mert azok nagyobbítanak. Helyettük hordj függőleges csíkozású - nyújt - és fekete, vagy sötét felsőket - ez kicsinyít. Amit ki szeretnél hangsúlyozni, oda ajánlom a világosabb darabokat, vagy a pasztell színeket. Az a legszebb, ha a ruhák, az összhatás csak 2-3 színből áll. A kék, zöld, sárga, piros fő színek, ne használd őket együtt, mert túl kihívó leszel. Ezeket inkább keverd a pasztell, lágy színekkel, illetve a fehérrel, feketével, szürkével!

2011. jan. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Örülnék ha nekem is segítenél.:)kedves Tőled tényleg.

16/L

-szeretek csinosan öltözködni(ritka a tornacipős nap :D)

-művészlélek vagyok

-elég magas és igen vékony:)

köszönöm előre is.

2011. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
azért nem találok nadrágot mert ami jó derékban annak rövid a szára,aminek pedig elég hosszú a szára az pedig túl nagy :)
2011. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

utolsónak:

Mivel fiú vagy a férfi nadrágokon két szám is van a W a szélesség, az L a hosszúság, úgy válassz, hogy nagyobb legyen az l utáni szám mint a W utáni. Esetleg ha leengednéd a nadrág szárát annak ami jó derékban?

Egyébként 2-3évig dolgoztam butikban és az a tapasztalat, hogy nincs szabály szinte semmire, csak akkor lehet tanácsot adni, ha személyesen látjuk a vevőt, és mindent föl is próbáltatunk vele.

De hátha neked sikerül:

Nagyon magas és vékony vagyok (180/60)kicsi mellekkel,de csípőm és fenekem van, szeretek nőiesen öltözködni, mit vegyek fel hogy ne nyújtson tovább?

És milyen színeket viseljek? (barna, szem és haj, világos bőr)

2011. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
ja igen 26éves vagyok
2011. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
16:056 köszi,tudom hogy W és L van de még így is nagyon nehéz,azokban a boltokban amiket én ismerek sose találok jó méretet :s
2011. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok. 180cm és 60kg


Mindig farmert hordok, felül nem szeretem a cipzáros/sportos pulóvereket, hanem az egyszerűbb hosszú-ujjú felsőket amiket különféle sálakkal és/vagy övekkel dobok fel. Színekbe főleg: barna, szürke, fekete, fehér.. (sálakba meg valami feltűnőbb színt)

2011. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Bocsi, h ilyen későn válaszolok. Először is 11:25, 16/L (jó kis megszólítás): Neked gyakorlatilag bármi jól áll, ha magas és vékony vagy. Szerintem, most így télen, hosszú ujjú ingeket, vagy csinos blúzokat hordjál, nyaklánccal, és/vagy kendővel alulra meg szoknyát vagy rövid nadrágot cicanacival, és egy szép, hosszú csizmával vagy bokacsizmával, és svájcisapkával, vagy ahhoz hasonló sapkával, és fehér, vagy piros, vagy fekete kabáttal,

aminek fekete gombjai vannak. De, igazából bármit felvehetsz, mert vékony vagy. :)

2011. jan. 27. 16:23
 19/27 A kérdező kommentje:
Kedves 16:05, 180/60: Ha azt szeretnéd, h a ruha ne nyújtson, akkor leginkább hosszú nadrág(trapéz), és hozzá bármilyen felső, de te elég vékony vagy, biztos jól áll a miniszoknya, meg a sort, de azok pont, hogy nyújtják az alakot, de mondjuk a halászgatya, és a hosszabb szoknya jó. Ha fehér a bőröd, akkor fehér, vagy nagyon világos cuccokat annyira ne hordj, nekem is fehér a bőröm, nem áll vmi jól a fehér, persze ettől még neked állhat jól. De, ha butikban dolgoztál, gondolom olyan emberekkel, akiket azért érdekel a divat, meg értenek is hozzá, nem hiszem, h bármi újat mondtam volna. :)
2011. jan. 27. 16:35
 20/27 A kérdező kommentje:
És végül, kedves utolsó: Ha nem szereted a sportos pulcsikat, akkor hordjál gombos pulcsikat, és a hosszú ujjú felsőkhöz illik az, amikor ráveszel egy ujjatlant, vagy egy rövid ujjút. Ha főként barnát, feketét... hordasz, akk csak arra figyelj oda, h színben hozzáillő sállal hordd, ami kiemeli. És a méreteid alapján te is vékonynak tűnsz, te is megpróbálkozhatnál, a cicanacis szoknya, vagy rövidnadrág párosítással. :)
2011. jan. 27. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!