Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítenítek? Én öltözködési...

Segítenítek? Én öltözködési tanácsokat adnék azoknak, akiknek nem alakult még ki a stílusuk, vagy csak nem tudják, h mit vegyenek föl egy buliba, vagy bárhova.

Figyelt kérdés
Sokan mondják nekem, h jó érzékkel választok ruhát, és szívesen adnék tanácsot másoknak, az alapján, h röviden leírják, h milyen az ízlésük. Csak kíváncsi vagyok, h jók-e az ötleteim.
2011. jan. 20. 20:54
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

szerintem nekem van stílusom, de leírom. kíváncsivá tettél.

a stílusom: táncolok. bár valamennyire elegáns cuccokat is hordok(ing ilyesmi). szeretem a nyakláncokat,sapkákat, de legjobban a pólókat imádom. cipőben supra vagy tornacipő. gatya általában szakadt farmer vagy ülepes.

2011. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Na akkor nekem segíthetsz.Bár 38 éves vagyok,de nagyon fiatalos gondolkodásom/viselkedésem van.Sajnos soha nem tudtam rendesen öltözködni,valamiért ezt sose tudtam megtanulni.

Az ízlésem a következő

-szeretem a kényelmes holmikat

-sportos ruhákat

- mivel nagy melleim vannak,igyekszem takargatni őket

-nem tudok magassarkúban mászkálni..

-az alakom inkább sportosnak mondható,de jelenleg van egy kis többletsúlyom.(ahogy mondják itt van mit fogni,ott is van mit fogni...)

Sajnos sem a színeket,sem a stílust nem tudom jól választani..

2011. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Ez aranyos dolog tőled!:)

Én mondjuk úgy érzem nincs baj a stílusommal,de másnak akár hasznos is lehet.

2011. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kedves első: Te, ezek alapján, az a "lezseren elegáns" típus lehetsz. Sztem neked az olyanok tetszhetnek, h pl: egy mintás póló, vmi színben hozzáillő nyaklánccal, a szakadt farmer egy ilyen összeállításhoz sztem passzol, és egy hátra húzható sapka, ami színben illik a pólóhoz, de nem olyan színű, és ehhez már leginkább egy egyszerű, nem feltűnő színű tornacipő. Lehet, h nem mondtam sokat, de ennyire futotta. :)
2011. jan. 20. 22:06
 5/27 A kérdező kommentje:
Kedves második: Ha szereted a kényelmes holmikat, akk viselj kényelmeset, amiben jól érzed magad. Egy teljesen egyszerű összeállítást is föl lehet dobni, egy nyakánccal, vagy egy színes sállal. Ami a színeket illeti, sztem a lilával nem lehet mellé fogni (kivéve, ha nem szereted), mert divatos szín. Ha nagy melleid vannak, akkor szerintem a lengébb fazonú pólók jobban állnak, mint a testresímulós, főleg, ha nem akarod hangsúlyozni őket. Ha szereted a szoknyákat, akkor néha hordhatnál, macsaknadrággal, vagy harisnyával. Macsaknadrággal és harisnyával a rövidnadrág is divatos. Majdhogynem mindegy,h mit veszel föl, csak arra figyelj, h hozzáillő kiegészítőkkel viseld.
2011. jan. 20. 22:19
 6/27 A kérdező kommentje:
És bocsi, h a kérdésben segítenétek helyett, segíteníteket írtam. :)
2011. jan. 20. 22:20
 7/27 anonim ***** válasza:

hát ez jó,ha már ilyen kedves vagy, akkor én is leírom :)

legszívesebben barnát és szürkét hordok.Szeretem a színeket is de csak másokon :D Szeretem ha "komolyan" nézek ki és ha annak is érezhetem magam.Szeretem ha a sálam és a kesztyűm egyszínű :D Nincs semmi "extra" öltözékem mert nem tudom hol lehet ilyet venni.Extra alatt értek minden olyat ami nem sima pulcsi,póló,cipő.Nadrágot pedig képtelen vagyok találni magamnak.Szívesen veszem a választ :) 19F

2011. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ha sylistnak mész, sosem a tanácstalanok a nehéz diók. Egy kialakult stílusú embernek nehezebb használható tippeket adni, úgy hogy újat is mondj.

Nem csak az ízlés számít hanem az alkat, arcformák, szem és hajszín, mozgás... Az sajnos nem látszik egy fotón, hogy tud-e járni magassarkúban vagy slattyog-e a laposban.

2011. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Kedves vagy,hogy válaszoltál,de okosabb nem lettem tőle,és nem lesz jobb az öltözködési stílusom.

Írod,hogy a nagy melleim miatt lenge pólókat hordjak.Arra már rég rájöttem,hogy ha lenge pólót hordom akkor úgy nézek ki mintha túlsúlyos lennék..

A lila színnel sincs bajom (van is lila pólóm) de nem igazán áll jól,nem tudom miért..A színeknél az a gondom,hogy nem tudom stílusosan összeállítani.Hogy értsd: piros felsőhöz,zöld nadrágot veszek fel vagy kék farmerhez piros pulóvert...A szoknyákat,harisnyát nem szeretem mert számomra azok már nem kényelmesek..Ahogy a macskanadrág viselése sem,ugyanis ahhoz már szép lábak kellenek,és írtam, hogy bár sportos alkatű vagyok(alacsony,rövid lábbakkal) jelenleg van egy kis túl feleslegem..

Azért köszi a segítséget..

2011. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Negyedik: Miért vagy képtelen nadrágot taláni?Gyakorlatilag bármilyen nadrág illik az egyszerű felsőkhöz. Nem szereted a farmereket? Azokkal tuti nem lehet melléfogni. :) És a következőnek: én nem akarok stylistnak menni, csak szeretem a ruhákat.
2011. jan. 20. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!