Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megvarrjam vagy megvegyem?

Megvarrjam vagy megvegyem?

Figyelt kérdés

Ha egyéni a stílusom(pl.:lolita,cybergoth,goth stb.)elkel gondolkodni hogy megvegyem a ruhákat a boltba,vagy varjam meg.Varrni meg elég bonyolult, meg egy csomó idő is.

Ti mit gondoltok?


2011. jan. 24. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmi esetre ne menj be dark shopba, mert rohadt drágán adnak rohadt rossz minőségű cuccokat!

HÁDA turkáló! Címkés, vadi új göncök tömkelege! :D Én is onnan vásárolok! Sőt, van, hogy valamit csak azért veszek meg, mert meglátom benne a fantáziát, és kicsit átalakítom! Akkor legalább egyedi lesz :)

A Dark shopokban semmi nem egyedi, ugyanolyan tömegcuccok, mint a divatmárkák, csak a dark réteget célozzák meg. Semmit nem érnek az ottani göncök! 100% poliészter, anyagköltsége 600 Ft, mégis elkérnek érte 6000-et.

Vagy tanulj meg varrni! :) Ha nem is mesterfokon, de az alakítgatással nagyon jó cuccokat lehet összehozni!

2011. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne annyi kézügyességem és kreativitásom én biztos megvarrnám. Sajnos eddig kb sehol sem láttam ilyen ruhákat, pedig nekem is nagyon tetszik ez a stílus. Ebayen persze egész szépeket lehet találni, de még nem mertem rendelni sosem. Te tudsz olyan boltot ahol lehet venni?
2011. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ott a Dark shop,a shark meg az amazonia.
2011. jan. 24. 11:34
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem próbálkozz a varrással, ki tudja, talán tök jó és tényleg teljesen egyedi ruháid lesznek.
2011. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, gondolom ez mind pesten van:S
2011. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Dark shop, Shark, Amazonia...

Kifejezetten ezekről beszéltem... Futószalagon gyártott, undorítóan giccses, egymáshoz nem illő anyagokból összevarrt, műszálas rongyok, amikért tízezreket is elkérnek, holott semmit nem érnek...

2011. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, meg TeszVesz, Vatera, Zsibvásár! :D
2011. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a darkshop, amazona, shark, stb. boltokban röhejesen szánalmas kinézetű cuccokat lehet kapni. Én valahogy 15 évesen sem gondolkodtam el azon, hogy onnan kellene bármi is.

Figyelj, ezek a stílusok rólad szólnak, az önkifejezésről. Hogy néz már ki, ha tucatgyártott ruhákat rendelsz hozzá internetről?

Amúgy varrni nem bonyolult, én példának kedvéért egy ilyen kabátot: [link] festés helyett horgolt mintával rajta 2 hétvége alatt varrtam meg, de az enyém téli és bélés is került bele. Szóval 4 nap nem hiszem, hogy olyan vészes pl. egy kabátra, és kijöttem kb. 8000 ft-ból.

De egyébként is rengeteg dolgot varrok, és egyáltalán nem bonyolult az első pár próbálkozás után, és legalább olyan ruhát készítek magamnak, amit én megálmodok.

2011. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is inkább varrass, a Dark shop meg ezek nagyon drágák (nem vagyok goth, de szoktam nézegetni) és elég olcsó anyagból varrják. Én egy nagyon jó varrónőtől vettem ruhát, igaz az már kész volt, de rám igazította+varrt hozzá kiegészítőt is. Tervezem, hogy még veszek tőle dolgokat, de előtte még azért megnézem élőben is a ruhát. Ja és nem horribilis összegeket kér ez egy darabért! Én mondjuk lolita ruhát csináltattam, ő is inkább ahhoz ért. Ha esetleg érdekel, írj privátot és megadom az e-mail címét! :)

2011. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek:)
2011. jan. 25. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!